گرت می گوید Bekah M. است ‘دیگر دعوت بیش از’ پس از BLM اختلاف


Garrett Says Bekah No Longer Invited Over After BLM Disagreement
گرت Yrigoyen. کریگ Sjodin/ABC

Becca Kufrin و Bekah مارتینز‘s دوستی فقط پیچیده است. فصل 14 لیسانس‘s نامزد گرت Yrigoyenکار اخراج شدند بازگشت مارتینز پس از او انتقاد خود را برای حمایت از پلیس در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

Yrigoyen, 31 در زمان به Instagram در چهار شنبه, ژوئن 4, برای بیان حمایت خود را از ماموران به مردم در سراسر کشور در اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

“من تا به حال آموخته, کمک های پشتیبانی شده و رشد کرده است. با بسیاری از دوستان و خانواده در اجرای قانون من نمی تواند به نظاره نشست و آنها را پشتیبانی نمی کند و صدها نفر از هزاران نفر از مردان و زنان از همه نژادها است که نشان دهنده این خط نازک آبی رنگی نیز” او زیر نویس یک عکس از یک مربع سیاه و سفید با خط آبی را از طریق آن. “برای من مهم است به رسمیت شناختن آنهایی که ایستاده در شکاف قرار داده و زندگی خود را در خط و هر روز برای انسان ها از نژاد های مختلف و قومیت از جمله کسانی که از آنها نفرت. … ما نمی تواند قاضی کل یک گروه از مردم با اعمال چند است. ما نمی توانیم قضاوت مسالمت آمیز معترضان توسط اقدامات چند تظاهرات خشونت آمیز و ما مطمئن شوید که نمی توانید همه قاضی و پلیس با اقدامات چند آنهایی که بد.”

Yrigoyen اضافه شده پلیس “هنوز هم انسان با احساسات خام” که “اشتباه است.”

مارتینز 25 بود سریع به اظهار نظر در این پست.

Garrett Says Bekah No Longer Invited Over After BLM Disagreement
حسن نیت ارائه میدهد گرت Yrigoyen/Instagram

“اجرای قانون را با قرار دادن در یک لباس آبی رنگ” او پاسخ داد. “سیاه مردم انتخاب نمی شود ، تفاوت بزرگ. همچنین ‘بیشتر خشونت آنها بیشتر در لبه آنها تبدیل به’ … که ترسناک به عنوان f—k. وای وای وای. بسیار جالب است که به شما اقامت سکوت در مورد سیاه و سفید زندگی می کند اما فقط باید به صحبت کردن در مورد پلیس. شما ساخته شده است دیدگاه های خود را قبل از شناخته شده و در اینجا یک یادآوری بزرگ که بسیار تغییر کرده است.”

همراه با یک تصویر از نظر Yrigoyen پس از آن اعلام کرد که مارتینز بود “دیگر دعوت بیش از” به خانه اش با Kufrin, 30.

“من به یاد داشته باشید شما می گویند که چقدر شما را دوست داشت من برای Becca و شما ساخته شده است یک اشتباه برای قضاوت من در گذشته بدون دانستن من…نیازی به گفتن شما هرگز بدانید که من هنوز هم نمی دانم با من و شما دیگر دعوت بیش از,” او نوشت. “P. S. من توصیه شد به پست من با عنوان با من مربع سیاه و سفید …به عنوان من تا به حال نوشته شده از یک پیام در مورد صلح و نژاد پرستی و تغییر … چون من اعتقاد دارم BLM مهم است, من هنوز هم رو به سخره گرفتند. من همچنین نشان دادن عشق من و پشتیبانی برای دیگران در این زمان نیز هست و هنوز هم به سخره گرفتند. نمی کند من یک نژادپرست نه نشانی از آن را به دور از BLM. سعی کنید با داشتن مکالمات با مردم قبل از قضاوت و برچسب زدن. عشق به همه است.”

بازگشت در سال 2018 زمانی که Yrigoyen شد رقابت برای Kufrin قلب در این بین او به “میل” توهین آمیز, نوشته های طنز, پارک, تیراندازی بازماندگان مهاجرت و اعضای جامعه تجاوز. او بعد از آن عذرخواهی کرد.

پس از Yrigoyen و مارتینز اولیه بورس, بازگشت او به Instagram برای به اشتراک گذاشتن پیام های خصوصی.

Garrett Says Bekah No Longer Invited Over After BLM Disagreement
حسن نیت ارائه میدهد گرت Yrigoyen/Instagram

“Lmao قطعا نه من کلمات” مارتینز نوشت: به Yrigoyen. “من گفتم:” بگویید گرت من متاسفم من به او خیلی s—t’ و در آن زمان من به معنای آن است چرا که من فکر می کردم شما در واقع در مورد مراقبت در حال تغییر است.”

او پاسخ داد: “چه چیزی اشتباه است با حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند و پلیس را در همان زمان ؟ من رشد کرده و تبدیل شدن به بیشتر, تحصیل در دو سال گذشته. اگر شما گفت من ارسال که و حمایت همه تغییر نیست … پس چه در مورد شما پریدن به نتیجه گیری و اجرا شست خود را در صفحه من دوباره تغییر کرده است؟”

او بعد نشان داد که او اهدا $1000 به پولیس ملی پاسخگویی پروژه در Yrigoyen نام.

Garrett Says Bekah No Longer Invited Over After BLM Disagreement
RB/Bauergriffin.com/MEGA

Kufrin برای بخشی خود را نشان داد در پنجشنبه 4 ژوئن که او ضبط یک پادکست قسمت در مورد “کشور کنونی دولت” با دوستان و cohost راشل لیندسی.

“بسیاری از مکالمات هستند که تا به حال در بین دوستان و اعضای خانواده گرت و پادکست خدمه به طور یکسان” او افزود: در روز جمعه. “از آنجا که من سکوت من IG در حال حاضر به این معنا نیست من سکوت در زندگی من است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>