هانا قهوه ای تا به حال “ناراحت کننده” گفتگو با خانواده در نژادپرستی

انجام این کار. هانا قهوه ای نشان داد که بحث های مهم او را با خانواده اش در مورد نژاد پرستی پس از N-word رسوایی.

سابق لیسانس, 25, برگزار شد Instagram Live جلسه روز جمعه, ژوئن 5, جایی که او کبوتر به او چگونه کار می کند در حال بهتر متحد. در انجام این کار او اذعان کرد یک فن سوال در مورد اینکه آیا او “تا به حال گفتگو” با خانواده اش پس از او اختلاف است.

“من و حدس بزنید چه ؟ آنها بوده ام ناراحت کننده و” رقص با ستاره ها قهرمان نشان داد. “آنها می خوای ناراحت کننده باشد به خصوص اگر این اولین بار است که مثل من است که شما واقعا چشمان خود را باز کرد و متوجه شدم چه خبر است در اطراف شما. و من فکر می کنم بزرگترین چیزی که من متوجه شدم که خیلی مهم است این است که آینده به کسانی که مکالمات با فروتن قلب است. شما نمی تواند دفاعی شما عاشق گوش دادن و شما باید خودتان. اگر شما واقعا مراقبت از آن زمان طول می کشد.”

Hannah Brown Uncomfortable Talks With Family on Racism Pink Dress
هانا قهوه ای Broadimage/شاتر

براون ادامه داد: “آن را فقط مانند” بله من ارسال. کاملا.’ اما تا آنجا که من نوشتن در مورد این چیزهایی که من ارسال میکنم خانواده من در انجام این کار. پس از این … من می توانید نگه دارید گوش دادن به من 1619′ پادکست و [جزئیات] , سفید, شکنندگی. و من فقط گوش میشم. من یادداشت برداری. من مکالمات من دوستان من تماس بگیرید و ما در مورد آن صحبت و آن را اجازه دهید من به شما بگویم آن بوده است تا عاطفی. و باید آن را.”

آلاباما بومی اشاره کرد که این دوره از ناآرامی های سیاسی در آمریکا “نباید در مورد شرم و گناه” اما این “باید یک زمان بازتاب و انگیزه بودن” را بهتر انجام دهد.

“ما همه بخشی از مکالمه و همه ما می توانید به نگاه برخی از ما درونی ایدئولوژی نژادپرستانه به دلیل آن است که به طور سیستماتیک نهادینه شده در کشور ما” از لیسانس آلوم. “این واقعا سخت است که نمی توان با آن است. بنابراین من فقط فکر می کنم رها کردن دفاع و واقعا فقط باز کردن قلب خود را و داشتن این مکالمات و دانستن آن جاوا عاطفی و ناراحت کننده اما فقط رفتن در آن از فروتن محل مایل به رشد و یادگیری مانند آن خواهی بود واقعا تاثیرگذار — من می دانم که آن را برای من بوده است. این به آن معنا نیست آن شده است آسان اما تاثیرگذار کار آسان است. این کار سخت است.”

قهوه ای آمد زیر آتش برای گفتن N-word on Instagram Live on May 16 در حالی که آواز خواندن همراه به “راک استار” توسط DaBaby. او در ابتدا سعی در انکار او تا کنون گفت: آن قبل از صدور یک عذرخواهی رسمی تر.

در این هفته که به دنبال قهوه ای را باز کرد تا در مورد بحث استفاده از نژادی لکه دار کردن در دیگر Instagram ویدئو زندگی می کنند. واقعیت تلویزیون ستاره نشان داد که او در بیانیه ای نوشته شده بود: “هرگز قرار بود پایان مکالمه فقط آغاز است.” او همچنین خواسته است که طرفداران “نه دفاع از” اقدامات او.

“من نمی خواهم به نادان دیگر” او قبلا توضیح داده شده است. “من نمی خواهم به یک نادان دختر که با استفاده از N-word. اما من هم نمی خواهم به کسی که می رود بر روی پلت فرم خود را مست و درگیر با پلت فرم خود را که در راه است. … من آموخته اند که چیزهایی وجود دارد که من نمی توانم بگویم. وجود دارد خیلی بیشتر بافت تاریخی است که من نمی دانم که باعث می شود آن را بسیار بیشتر نامناسب است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de