تحقیر برای هند به عنوان کار رهبر می گوید او از قطعنامه های سازمان ملل در کشمیر اشغال

ما همچنان به کار سخت و تعهد به ایستادن برای حقوق کشمیری مردم در اکثر سازنده و موثر شیوه ای می گوید: کار رهبر آقا Keir Starmer. — عکس توسط نویسنده

لندن: کار رهبر آقا Keir Starmer است مجددا حمایت خود را از سازمان ملل متحد قطعنامه در کشمیر است که تقاضای همه پرسی در کشمیر تحت اشغال هند.

خود را متعهد می آید پس از هفته از شورش از درون حزب کارگر در پی بیانیه به هندو فروم از انگلیس با Starmer که در آن او ادعا کرد که “کشمیر یک موضوع دو جانبه هند و پاکستان برای حل و فصل مسالمت آمیز است.”

کار MP افضل خان نوشته بود به کار رهبر Starmer خواستار حمایت کشمیری و یادآوری کرد که کشمیر است نه یک موضوع دو جانبه بین هند و پاکستان است.

در پاسخ نوشته شده به تازگی منصوب کارگری رهبر تصریح کرد حمایت خود را از حقوق مستضعفان کشمیری مردم است. او گفت: “موضع ما در کشمیر تغییر نکرده است. ما پشتیبانی و تشخیص قبلی قطعنامه های سازمان ملل در مورد حقوق کشمیری مردم است.”

Starmer گفت که برای حل و فصل پایدار در موضوع اشغال کشمیر پاکستان و هند باید با هم کار کنند و با مردم کشمیر تحت اشغال برای پایان دادن به درگیری های جاری که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 کشمیری کشته اشغال ارتش.

در پایان این نامه Starmer گفت: “ما همچنان به کار سخت و تعهد به ایستادن برای حقوق کشمیری مردم در اکثر سازنده و شیوه ای موثر.”

MP برای Manchester, Gorton افضل خان تا به حال به یاد Starmer که با وجود تلاش برای 72 سال هر دو کشور شده اند قادر به حل مسئله کشمیر با توجه به هند را به نقض قطعنامه های سازمان ملل.

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که هند و پاکستان باید به جنگ رفته 3 بار و چین و هند نیز در جنگ. خطر جنگ بین سه هسته ای مسلح متحده را نمی توان رد کرد تا این مسئله کشمیر است که حل و فصل” MP در یک نوشته بود به شدت دقت کنید نامه.

خان اظهار داشت: “در روح جامعه نامزدی من پیشنهاد می کنم شما نیز رسیدن به کشمیری و پاکستان جوامع است. من خواهد بود بیش از شاد برای تسهیل چنین نشست.”

یادآوری Starmer چگونه حزب کارگر دارای سابقه ای طولانی در حمایت از سیاه و اقلیت های قومی (بام) در جوامع حقوق MP خان: “وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن و ما تنها وجود دارد اگر همه صداها شنیده می شود.”

توصیه های All-Party Parliamentary Group در کشمیر است که خواستار توقف کامل به نقض حقوق بشر در کشمیر توسط هند و همچنین اجرای ملل متحد قطعنامه همچنین ذکر شده در این نامه است. خان مدعی شد که وظیفه حزب کارگر به رعایت حقوق بشر در هر دو سطح ملی و بین المللی.

وعده حمایت از Starmer می آید در زمانی که هند است که در شدید نقض آتش بس در کشمیر است و به هر طریقی ارتش هند در کشمیری جمعیت آنها را وادار به زندگی در مستند بدون اینترنت و تلفن امکانات.

حزب کارگر مواجه شده است و یک شورش از هزاران نفر از کارگران و مقامات که مخالف بیانیه خود در مورد این که یک موضوع دو جانبه. صدها نفر از مساجد نیز به او نوشت و تهدید کرده که آنها را برداشت حمایت از حزب کارگر در انتخابات آینده اگر رهبر حزب نیست برداشت “این نظر نادرست است که نفی تاریخ و میراث بریتانیا”.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de