ایان Zimmermandling است آشنایی دوباره پس از تقسیم از همسر ارین لودویگ


Ian Ziering Is Dating Again After Erin Ludwig Split
ایان Zimmermandling Jason مریت/Radarpics/شاتر

در حال حرکت. ایان Zimmermandling شروع آشنایی دوباره زیر تقسیم خود از همسر جدا ارین لودویگ, Us Weekly می تواند به طور انحصاری را نشان دهد.

یک منبع می گوید ما که BH90210 آلوم 56 در حال حاضر عضو مشهور دوستیابی نرم افزار Raya. ورود او در این سرویس می آید هفت ماه پس از Zimmermandling اعلام کرد جدایی او از لودویگ طریق Instagram.

“این است که با قلبی سنگین که من به شما بگویم که ارین و من در حال تقسیم کردن” او نوشت و در اکتبر 2019. “با ما کار گیج کننده و برنامه های ما نمی تواند شلوغ و در طول چند سال گذشته رشد کرده اند از هم جدا. او یکی از باور نکردنی ترین زنان من تا کنون ملاقات کرد و بهترین مادر برای بچه های ما.”

Zimmermandling اشاره کرد که این جفت ارز به قصد “به ادامه همراه, محافظت و افزایش دختران ما و نمونه های موفق همکاری پدر و مادر است.”

Ian Ziering Is Dating Again After Erin Ludwig Split
ایان Zimmermandling ارین کریستین لودویگ میا لورن Zimmermandling و Penna مای Zimmermandling. Broadimage/شاتر

در ضمن, لودویگ, 35, خطاب فروپاشی در گسترده Instagram بیانیه خود را. او تایید کرد که Sharknado بازیگر “در خواست طلاق” نه و نیم سال خود را به ازدواج.

“پس از خواسته چندین بار من می دانستم که آن زمان به” او نوشت که در همان ماه. “دانستن که من هستم نه فرد به او را خوشحال می سازد وضعیت احساس صلح آمیز است. و من انجام می دهند و پیدا کردن قدردانی و عشق در زندگی جدید ما با هم و بازسازی است.”

Ian Ziering Is Dating Again After Erin Ludwig Split
حسن نیت ارائه میدهد از ارین لودویگ/Instagram

زندگی بلاگر ادامه داد: “با تشکر از شما برای همه است که رسیدن و من متاسفم اگر من نمی تواند یک شانس برای پاسخ به در حال حاضر. من قدردانی خود را از عشق و خواهری از زنانی که من را احاطه کرده است در طول این زمان.”

ما به طور انحصاری نشان داد که لودویگ بود “در حال حاضر نقل مکان کرد” بعد از عشق بی پایان بازیگر “از او خواست.” لودویگ در نهایت برای ثبت طلاق کمتر از یک هفته پس از فروپاشی اعلام شد. او برای ثبت “انحلال با فرزندان صغیر” با توجه به جدا زن و شوهر و به اشتراک گذاری دختران میا 9 و Penna, 7, با توجه به لس آنجلس پرونده های دادگاه به دست آمده توسط ما.

در ماه ژانویه Zimmermandling را Sharknado costar تارا رید نشان داد که چگونه او رفیق برگزاری بود تا پس از طلاق ، “او انجام خوب,” او گفت: ما و دیگر خبرنگاران در این زمان. “آن را به بهترین آنها می تواند انجام دهد و شما متوجه آنچه که بهترین راه حل برای آنها و خانواده خود را, و این چیزی است که آنها در حال انجام است. … من آرزو می کنم او بهترین است.”

Zimmermandling قبلا ازدواج مدل نیکی Zimmermandling از سال 1997 تا 2002.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>