کریستن بل با هدف آموزش کودکان و نوجوانان تاثیر بی عدالتی اجتماعی در اقلیت

کریستن بل با هدف آموزش کودکان و نوجوانان تاثیر بی عدالتی اجتماعی در اقلیت. عکس: سرگرمی امشب

کریستن بل یک عدالت اجتماعی جنگجو که همواره مورد استفاده پلت فرم خود را به صدا در برابر جنایات و بی عدالتی است. به تازگی او عناوین ساخته شده و پس از او علنی وعده داده شده به مطمئن شوید که فرزندان او بزرگ شده بود و خوش هیکل که به شهروندان کمک کسانی که در آسیب برساند.

در طول مصاحبه با صبح,ضرب, ستاره لمس بر تربیت او دو بچه های دلتا 5 و لینکلن 7.

او گفت: “من تلاش برای کشف کردن که چگونه به صحبت در مورد آن را علنا اما من شده اند با داشتن بسیاری از مکالمات با کودکان در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر به دلیل من فکر می کنم بخشی از مشکل این است که ناراحتی و فقط به خاطر اینکه شما ناراحت کننده است که می تواند هرگز به این دلیل است که یک راه حل پیدا نیست,” او توضیح داد. “اما من فکر می کنم بسیاری از مردم ناراحت کننده که چگونه به صحبت کردن با کودکان در مورد آن.”

“ما نمی نیاز جامعه سیاه به راهنمای ما در حال حاضر آنها در حال تلاش برای زنده ماندن.” او بعد از آن در ادامه می گویند: “ما نیاز به کشف کردن آن را به عنوان سفید آمریکایی است. بنابراین یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مهم است این است که صحبت کردن به فرزندان من در این مورد است.”

بازیگر زن و بچه ها در مورد عدالت و برابری در اکثر تاثیرگذار و شخصی راه این است که از طریق باز و صادقانه بحث. او در این باره گفت: “من نشان داد من برخی از تصاویر که اتفاق می افتد در حال حاضر به دلیل من فکر می کنم که آنها باید بیشتر دوام و انعطاف پذیری بیشتر از ما به آنها اعتبار بدهد ،

“من نشان داد آنها به طور خاص موازی از آنچه اتفاق می افتد در میشیگان که در آن وجود دارد که مردم فریاد در چهره پلیس, برگزاری اسلحه و هیچ چیز اتفاق می افتد در مقابل افرادی که نشسته بودند روی زمین اعتراض مسالمت آمیز بودن اشک با گاز کشته شوند.”

او به این نتیجه رسیدند با بیان “من گفتم:” چه نوع از مشکلات شما با دیدن این تصویر ؟ به من بگویید در مورد آنچه شما دنبال آن هستید در سمت راست در حال حاضر.

“ما تا به حال بسیار صادق و سخت و ناراحت کننده گفتگو در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر به خاطر من خواهد شد—شما می توانید آن را بر روی قبر من را بالا خواهد برد ضد نژادپرستان. من خواهد شد. من به بحث در مورد آن با آنها برای همیشه.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>