گوش دادن به ‘RHONY’ دلال یا دلاله ازدواج به ما راهنمایی های اجتماعی دور دوستیابی

ما همه که در مورد مو آرایش بیش از حد! در اینجا شیک, ما هرگز دیده می شود یک مدل مو و یا آرایش روند ما نمی تواند در مورد بحث روز در پایان پس ما شروع به یک پادکست به غذا در تمام آخرین اخبار زیبایی — از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز, افراد مشهور, مو و آرایش تجارت بایدها و نبایدها. هر هفته ما هفتگی سردبیر اجرایی از زیبایی و سبک گوئن Flamberg مذاکرات با برخی از بهترین در <url> در مورد چه چیزی جدید در آرایش و سبک در دریافت Tressed با ما پادکست. گوش دادن بالا!

این هفته گوئن و خبرنگار ارشد تراویس Cronin خوش آمدید Rori ساسوندوستیابی متخصص و دلال یا دلاله ازدواج به شهر نیویورک نخبگان از جمله رامونا خواننده و زنان خانه دار واقعی از نیویورک است. ساسون شده است که تکرار مهمان در دریافت Tressed با ما است و از بنیانگذاران پلاتین Poire یک بالا پایان خدمات خواستگاری و همه اطراف ارتباط ، در این قسمت او کمک می کند تا ما را رمزگشایی مشکلات دوستیابی عملا در طول coronavirus قرنطینه. پلاتین Poire حتی راه اندازی مجازی معرفی سرویس به نام گلابی باشگاه را در سایت خود!

RHONY Matchmaker Rori Sassoon Tells Us How to Date in the Time of Corona
Dorinda Medley, Sonja Morgan, رامونا خواننده و Tinsley مورتیمر در مارس 2019. شفق قطبی رز/شاتر

ساسون به ما می گوید که پس از ماه از مستند, مردم نه تنها آشنایی تقریبا اما حتی ساخت آن را رسمی. اگر شما شده است با امید به گسترش گزینه های عاشقانه خود را در حالی که شما خسته هستید, در خانه, فقط گوش دادن به ساسون راهنمایی برای تکمیل مشخصات خود را, چگونه برای برنامه ریزی یک تاریخ مجازی چه چیزی را می پوشند نگاه خود را بهترین و مناسب ترین برای یک برخورد عاشقانه — دوربین و البته هنگامی که آن را به سطح بعدی به صورت اجتماعی دور تاریخ است. شما نمی خواهید به دست این قسمت!

در حالی که وجود دارد راه های مختلف برای به تعادل خطر در مقابل پاداش نشست IRL, ساسون سهام مشاوره او داده مشتریان خود را که آیا این بدان معناست که جلسه برای یک پیاده روی شش پا از هم جدا و یا در نظر گرفتن یک گام بزرگ و انتخاب آن را فیزیکی. گوش دادن به هر سناریو و چه به دانستن قبل از شما را که انتخاب! گوش دادن به پادکست و دریافت حرکت شبیه چمچه زنی!

RHONY Matchmaker Rori Sassoon Tells Us How to Date in the Time of Corona
حسن نیت ارائه میدهد

Rori ساسون.

مثل همیشه دوستیابی نیست همه سرگرم کننده و بازی. ما مشغول به پدیده مدرن از ‘zumping” که شده است یک اتفاق جدید و تاسیس زوج ها به طور یکسان! بنابراین شما بودند دوستیابی برای شش ماه قبل از وقوع اما پس از آن خود را منحصر به فرد قابل توجه ریخته شما بیش از زوم? شما تنها نیستید! گوش دادن به ساسون راهنمایی برای گرفتن بیش از یک فروپاشی در انزوا.

و پس از آن وجود دارد که زوج های ازدواج کرده. ساسون سهام تخصص او وقتی که می آید برای شکستن چرا برخی زوج ها در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار در حال حاضر… و ما نمی تواند صحبت در مورد برخی از تالارهای زوج که روابط درون منفجر در طول این مدت تلاش.

برای اطلاعات بیشتر از این هفته در شیوه زندگی اخبار — از جمله پیش بینی های ما که برای بیان ارتباط آن را از طریق بحران به عنوان یک واحد — اطمینان حاصل کنید که برای گوش دادن به پادکست بالا و اشتراک!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de