نیک Viall پشت Bekah مارتینز در میان گرت Yrigoyen پلیس درام

چیدن طرف ؟ نیک Viall حمایت Bekah مارتینز در میان خود اختلاف با گرت Yrigoyen بیش از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“Bekah شما و خانواده شما خوش آمدید برای صرف شام در محل در هر زمان” به لیسانس آلوم 39 نوشت طریق Instagram روز جمعه, ژوئن 5.

Bachelor Alum Nick Viall Backs Bekah Martinez Amid Garrett Yrigoyen Police Drama
نیک Viall, Bekah مارتینز و گرت Yrigoyen. شاتر (3)

Viall نظر می آید پس از مارتینز 25 مورد انتقاد Yrigoyen, 31, از طریق Instagram در چهار شنبه, ژوئن 4, برای حمایت خود را از افسران پلیس به مردم در سراسر جهان در اعتراض به مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس. Yrigoyen اشاره کرد که افسران پلیس در حال “هنوز هم انسان با احساسات خام”که “اشتباه است.”

“اجرای قانون بخواهد به قرار دادن بر روی یک آبی, یونیفرم,” مارتینز پاسخ داد. “سیاه مردم انتخاب نمی شود ، تفاوت بزرگ. همچنین ‘بیشتر خشونت آنها بیشتر در لبه آنها تبدیل به’ … که ترسناک به عنوان f—k. وای وای وای. بسیار جالب است که به شما اقامت سکوت در مورد سیاه و سفید زندگی می کند اما فقط باید به صحبت کردن در مورد پلیس. شما ساخته شده است دیدگاه های خود را قبل از شناخته شده و در اینجا یک یادآوری بزرگ که بسیار تغییر کرده است.”

Yrigoyen — است که مشغول به مارتینز دوست Becca Kufrin — گفت: کالیفرنیا مادری که او “دیگر دعوت بیش از” به خانه اش.

“من به یاد داشته باشید شما می گویند که چقدر شما را دوست داشت من برای Becca و شما ساخته شده است یک اشتباه برای قضاوت من در گذشته بدون دانستن من…نیازی به گفتن شما هرگز بدانید که من هنوز هم نمی دانم با من و شما دیگر دعوت بیش از,” او نوشت. “P. S. من توصیه شد به پست من با عنوان با من مربع سیاه و سفید …به عنوان من تا به حال نوشته شده از یک پیام در مورد صلح و نژاد پرستی و تغییر … چون من اعتقاد دارم BLM مهم است, من هنوز هم رو به سخره گرفتند. من همچنین نشان دادن عشق من و پشتیبانی برای دیگران در این زمان نیز هست و هنوز هم به سخره گرفتند. نمی کند من یک نژادپرست نه نشانی از آن را به دور از BLM. سعی کنید با داشتن مکالمات با مردم قبل از قضاوت و برچسب زدن. عشق به همه است.”

او پاسخ داد: “Lmao قطعا کلمات من نیست. من گفتم: “بگویید گرت من متاسفم من به او خیلی s—t’ و در آن زمان من به معنای آن است چرا که من فکر می کردم شما در واقع در مورد مراقبت در حال تغییر است.”

مارتینز بعد نشان داد که او اهدا $1000 به پولیس ملی پاسخگویی پروژه در Yrigoyen نام.

به لیسانس آلوم قبلا مواجه واکنش به “میل” پست های که مسخره پارک تیراندازی بازماندگان مهاجرت و اعضای جامعه تجاوز. او بعد از آن عذرخواهی کرد.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>