NYPD بازداشت و تحویل فرد چند دقیقه پس از منع رفت و آمد حتی اگر آنها معاف شهرستان تحت دستورالعمل

NYPD افسران ایستاده دوچرخه و خاویار تحویل کیسه های بعد از آنها به نظر می رسد بازداشت کرد

ناشناس

  • اداره پلیس نیویورک بازداشت خاویار تحویل فرد برای نقض این شهر 8:00 p. m. مقررات منع رفت و آمد کمتر از 30 دقیقه حتی اگر کارگران ضروری مانند مواد غذایی تحویل مردم معاف هستند.
  • تحویل فرد بود که دوچرخه سواری و حمل خاویار مارک تحویل کیسه تلاش برای اثبات هویت خود را در سایت بود اما گرفته شده برای این ایستگاه که در آن هویت خود را تایید شد. آنها پس از آن اجازه دهید بروید.
  • یک سخنگوی پلیس گفت: Insider, “امشب شب تحمل صفر. اگر شما در خیابان شما در حال گرفتن دستگیر شد.”
  • شهرستان دستورالعمل های دولت ضروری است که کارگران تنها باید به شناسایی خود را به عنوان کارگران ضروری برای جلوگیری از یک پتانسیل مجازات و که هر کسی که نقض مقررات منع رفت و آمد خواهد بود و مجاز به پراکنده چندین بار قبل از هر گونه مجازات قانونی.
  • نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio را محکوم کرد دستگیری در توییتر.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

NYPD بازداشت خاویار تحویل فرد برای نقض این شهر 8:00 p. m. مقررات منع رفت و آمد حتی اگر شهرستان دستورالعمل معاف تحویل مردم با توجه به دو فیلم آپلود به توییتر.

خودی تایید کرده است که فیلم هر دو گرفته شده در 108th و پارک مرکزی نیویورک در منهتن کمتر از 30 دقیقه پس از حکومت نظامی به اثر رفت. معترضان راهپیمایی تا پارک مرکزی غرب زمانی که ماموران بازداشت و تحویل فرد است. آنها بعد از آن منتشر شد و بدون هزینه با توجه به NYPD سخنگو.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio آغاز 11:00 p. m. مقررات منع رفت و آمد در دوشنبه به نقل مکان کرد 8:00 p. m. روز سه شنبه در پاسخ به روز از ناآرامی های پس از تظاهرات پس از جورج فلوید, گزارشی مرد درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. افسر در حال حاضر رو به قتل درجه دوم و طرح اتهامات در حالی که سه تن دیگر از ماموران درگیر شد متهم با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

این مقررات برای اولین بار در این شهرستان از سال 1943 زمانی که هرج و مرج پس از فوران یک افسر NYPD به ضرب گلوله یک سرباز ارتش ایالات. حکومت نظامی فقط اعمال هارلم.

دفتر شهردار منتشر شد دستورالعمل در مورد منع رفت و آمد که به وضوح دولت که همه کارگران ضروری “مجاز به سفر به/از کار و در حین انجام وظایف شغلی خود را.” تحویل مواد غذایی کارگران ضروری کارگران است.

این دستورالعمل همچنین از دولت ضروری است که کارگران تنها نیاز به شناسایی خود را به عنوان ضروری کارگران به پلیس به منظور جلوگیری از دستگیری. آنها همچنین از دولت است که افرادی که نقض مقررات منع رفت و آمد داده خواهد شد “از هر فرصتی برای بازگشت به خانه.”

در این مورد تحویل فرد بازداشت شده بود به ارمغان آورد و برگشت به ایستگاه پلیس و پس از آن منتشر شد هنگامی که هویت خود را به عنوان یک کارگر ضروری تایید شد با توجه به NYPD سخنگوی مریم o’donnell. O’donnell گفت که بازداشت شد بخشی از سرکوب نقض مقررات شنبه شب.

“امشب شب تحمل صفر,” o’donnell گفت. “اگر شما در خیابان شما در حال گرفتن دستگیر شد.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio را محکوم کرد دستگیری در توییتر در اوایل صبح روز جمعه.

 

یک ویدئو را نشان می دهد تحویل شخص دستگیر شده توسط پلیس به عنوان آنها سعی می کنند تا ثابت کنند که آنها ضروری کارگر که مجاز است به خارج. برخی از افسران پلیس به نظر می رسد جستجوی خاویار تحویل کیسه در حالی که دیگر افسران پلیس تحویل فرد است.

“من حتی از انجام هر کاری” تحویل فرد yells.

“شما نقض مقررات منع رفت و آمد” یک پلیس زن پاسخ می دهد.

“این به من می گوید در این برنامه که من می توانم به شما نشان می دهد بچه ها چیزی” تحویل فرد پاسخ می دهد. “این به من می گوید به شما نشان می دهد که شما نمی توانید دستگیری من. آیا شما جدی است؟”

 

وقتی پرسیده شد که چرا تحویل فرد بازداشت شد و به ارمغان آورد به ایستگاه به جای اجازه دادن به آنها اثبات هویت خود را در خیابان o’donnell گفت که “نمی توان آن را اولین بار است که کسی نبود که به آنها گفته بودند.”

دوم ویدئو گرفته شده در 8:27 p. m. به وقت محلی نشان می دهد افسران بسته شدن درب از یک ون پلیس در حالی که تحویل فرد دوچرخه و کیسه خارج بشین. خودی بود و قادر به صحبت با کسی که در زمان این ویدئو که خواست ناشناس باقی می ماند به دلیل ترس از پلیس قصاص.

“ما مسالمت آمیز پیاده روی تا پارک مرکزی غرب” منبع نوشت: به خودی. “ما به 108th. NYPD بودند با ما تمام وقت. حتی گذشته 8 p. m. و سپس در تقاطع آنها ما را. آنها کشیده یک عضو از جمعیت و دستگیر شد. او هیچ چیز نیست. سپس NYPD نشسته وجود دارد در حالی که برای. و سپس آنها را دستگیر و تحویل راننده.”

یک DoorDash سخنگوی اقدام را محکوم کرد و تایید کرد که آنها در برقراری ارتباط با شهر در مورد بازداشت (خاویار متعلق به DoorDash).

“ما نگران گزارش می دهد که یک پیک به نظر می رسد و دستگیر شده است در این شب در شهر نیویورک در مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی. تحت این شهر مقررات منع رفت و آمد سفارش غذا تحویل کارگران تلقی ‘ضروری و مجاز به سفر به و از کار و در حین انجام کار خود را در حالی که حکومت نظامی است که در اثر” بیانیه می گوید. “ما در حال جمع آوری اطلاعات هستند و در تماس با مسئولان شهرستان برای تعیین چه برخوردی. ضروری کارگران باید قادر به تکمیل کار خود و احساس امن و مطمئن در حالی که انجام این کار, و ما در حال آماده به ارائه آنها را با پشتیبانی ما.”

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>