یکی از افسران متهم در جورج فلوید کشتن استخدام شد با وجود داشتن سابقه کیفری و کشت و نقض ترافیک

توماس خط تا به حال سابقه کیفری و چندین ترافیک استنادهای.

Hennepin شهرستان کلانتر دفتر

  • قبل از اینکه او را استخدام کرد تا به عنوان یک مینیاپولیس, افسر پلیس, توماس خط جمع آوری یک لیست خشکشویی از اتهامات جنایی و ترافیک استناد با توجه به سوابق به دست آمده توسط خودی.
  • لین اخراج شد در مه 26, یک روز پس از جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس. لین شده است از آنجایی که متهم به کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.
  • لین 37 بود که تنها یک هفته به صورت تمام وقت حرفه ای با این گروه که خود را مسئول آموزش فیلم برداری شده بود زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت به او التماس برای کمک به.
  • خط وکیل گفت: او ابراز نگرانی در مورد آموزش خود را مامور اداره فلوید بازداشت.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

قبل از اینکه او را استخدام کرد تا به عنوان یک مینیاپولیس, افسر پلیس, توماس لین کار انواع شغل در صنعت خدمات و لیست خشکشویی از اتهامات جنایی و ترافیک استناد با توجه به سوابق به دست آمده توسط خودی.

لین که آغاز شده به عنوان یک پلیس دانشجوی دانشکده افسری در سال 2019 شد و تنها در چهارم تغییر به عنوان یک کار تمام وقت افسر در مارس 25, زمانی که درک چوین زانو در جورج فلوید گردن برای نزدیک به نه دقیقه وکیل او گفت:.

لین, 37, یکی از سه نفر دیگر از افسران که وجود دارد زمانی که فلوید کشته شد. او در حال حاضر چهره به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس. او هنوز هم در مشروط شدن با گروه زمانی که او از کار اخراج شد در مارس 26.

در دادگاه روز پنجشنبه به وکیل مدافع برای لین و همکاران J. Alexander Kueng — که او نیز یک تازه کار با گروه — اقدام به انسانیت مشتریان خود را با قرار دادن یک اکثریت از سرزنش در چوین بود که خود را مسئول آموزش.

شارژ مقالات نشان داد که در طول فلوید بازداشت خط دو بار پرسید که آیا آنها باید رول فلوید بر روی سمت او اما گفته شد هیچ.

Earl, خاکستری, خط, وکیل استدلال در طول یک وثیقه جلسه در روز پنج شنبه که مشتری خود را تا به حال بسیار کمی چاره ای جز به اطاعت او افسر ارشد. “چه شد [لین] قرار است به انجام … برو به آقای چوین و او را گرفتن و پرتاب او را ؟ خاکستری گفت: در دادگاه با توجه به استار تریبیون.

این روزنامه گزارش داد: “لین قبلا به عنوان یک نوجوان مشاور در چند ‘نوجوانان’ گردشگری در شهرهای دوقلو و پس از دریافت خدمات اجتماعی جایزه از شهردار یعقوب فری و مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo به صورت داوطلبانه با کودکان خاکستری گفت: دادگاه است.”

لین وارد خدمات مدنی نسبتا دیر در حرفه خود

سوابق نشان می دهد که خط منعکس در میان انواع صنایع قبل از تبدیل شدن به یک افسر پلیس تمام وقت خود را در اواسط 30s.

لین که در سمت چپ بالا مدرسه قبل از فارغ التحصیلی برگزار می شود حداقل 10 شغل از سال 2000 تا سال 2017 با توجه به پرسنل فایل منتشر شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس.

در علاوه بر این به دنبال یک GED و سپس یک مدرک دانشگاهی لین صرف این سال کار به عنوان یک کارگر یک telemarketer یک سرور یک متصدی بار یک گارد امنیتی و فروش مرتبط.

در سال 2017 و 2018 او به عنوان یک نوجوان تادیبی افسر و دستیار افسر عفو مشروط با توجه به رزومه خود را که شامل فایل.

دولت پرونده های دادگاه نشان می دهد که از سال 2001 تا سال 2018 او همچنین متصلب تا بیش از یک دوجین از اتهامات جنایی و ترافیک استنادهای. آنها نشان می دهد که او محکوم به هفت مجموع اتهامات عنوان شده علیه.

در حالی که آنلاین دادگاه پایگاه داده را شامل نمی شود و گزارش حادثه پشت کیفری شکایت کند نشان می دهد که طبیعت از اتهامات و نتایج خود را.

چهار نفر از اتهامات مربوط به نقض ترافیک از جمله سرعت و مانع ترافیک. دو پارکینگ-متری نقض.

در چندین موارد لین نیز مواجه اتهامات جنایی.

در اکتبر سال 2001 زمانی که خط 18 ساله بود او به اتهام دو فقره مانع قانونی روند آسیب رساندن به اموال غیر قانونی مجمع و رفتار آشوبگرانه. او به اعدام محکوم شد یک تعداد از مانع روند قانونی و یک اتهام آسیب رساندن به اموال.

تقریبا شش سال بعد در ماه مارس سال 2007 لین مواجه بزه هزینه میزبانی یک مهمانی پر سر و صدا و یا جمع آوری و رفتار آشوبگرانه. او مجرم پر سر و صدا-جمع آوری هزینه است.

در خط نرم افزار به عنوان یک پلیس کادت بخش است که شامل جنایی او و ترافیک تاریخ به عنوان به خوبی به عنوان اینکه او تا به حال از کار اخراج شده از هر شغل بودند redacted.

لین برگزار می شود بی قید وثیقه 1 میلیون دلار یا $750,000 با شرایط.

خاکستری کاهش یافته است به مصاحبه با خودی.

  • ادامه مطلب:
  • درک چوین تا به حال 16 شکایات علیه او را که بسته بودند با هیچ نظم و انضباط’
  • برخی از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع معترض شده اند و سوار بر اسب به تظاهرات. Lil Nas X به یکی از آنها غرفه در توییتر.
  • سیاتل معترضان با استفاده از چتر برای جلوگیری از اسپری فلفل و گاز اشک آور, معکوس, تاکتیک های استفاده شده توسط هنگ کنگ تظاهرات
  • وزارت دادگستری گزارش داده DEA موقت قدرت به انجام ‘نظارت پنهان’ به روی تظاهرکنندگان در جورج فلوید تظاهرات

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>