پیت دیویدسون مذاکرات “شنبه شب زنده” آینده پس از کوبیدن نشان می دهد

پیت دیویدسون هیچ جا نمی رود فقط رتبهدهی نشده است. کمدین هیچ برنامه ای برای ترک Saturday Night Live در حال حاضر با وجود کوبیدن انواع نشان می دهد در ماه فوریه.

SNL را موفق ترین ستاره

“من در آنجا خواهد بود تا زمانی که آنها به من اجازه می دهد به” Davidson, 26 گفته سرگرمی امشب در مصاحبه اخیر که منتشر شده در جمعه, ژوئن 5. “من فکر می کنم من بسیار خوش شانس بود که نشان می دهد و من واقعا خوش شانس به لورن مایکلز به عنوان شما می دانید که نه تنها یک مربی و یک رئیس اما یک دوست. من آنجا خواهم بود تا زمانی که آنها آن را اجازه می دهد.”

Pete Davidson Talks Saturday Night Live Future After Slamming Show
پیت دیویدسون حضور والاتر از Hulu را “زمان بلوغ” در Metrograph در تاریخ 5 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. شاتر

در اوایل این سال Davidson, عناوین ساخته شده زمانی که او با انتقاد از نشان می دهد در طول یک چت با Charlamagne Tha خدا. “این یک چیز سخت به انجام ‘علت شما نمی خواهید به ماشه خیلی زود است. اما همه همیشه مانند, ” شما می دانید زمانی که شما می دانید و آن را به همه حق است.’ من شخصا فکر می کنم من باید با آن انجام می شود نشان می دهد چرا که آنها سرگرم کننده را از من بر روی آن. … من نمی دانم که تیم آنها در حال بازی واقعا — اگر من شوخی یا من در به شوخی گفت:” در فوریه 24.

پیت دیویدسون, کامل, آشنایی, تاریخچه

“آنها فکر می کنم من f–کینگ گنگ است. من به معنای واقعی کلمه از نقاشی به بود گنگ بزرگ ادم سفیه و احمق. حتی تمام طرح هام فقط من که مانند ‘OK, مطمئن,'” او ادامه داد. “من فکر می کنم همه outgrows آن و من فکر می کنم برای آنچه که من می تواند انجام دهد نشان می دهد که فقط به سختی هر چیزی است و آن را فقط “آخر هفته به روز رسانی’ و من احساس می کردم مانند 30 از آن و من فقط احساس, آره, من انجام داده ام تا آنجا که من می توانم بیش از وجود دارد اما شاد به وجود داشته باشد زمانی که [خالق] Lorne [مایکل] دوست من.”

دیویدسون را به جست و خیز SNL بازیگران در پارتی بعد از فوریه 29 قسمت. “بسیاری از اعضای بازیگران که وجود دارد اشاره کرد که پیت غیبت در مهمانی توجه بود و در واقع به نظر او هفته گذشته و تنش با او و دیگر اعضای بازیگران,” خودی منحصرا گفت: ما هفتگی.

ستاره ها که در سمت چپ ضربه نشان می دهد تلویزیون

با وجود اظهارات این بازیگر در ادامه به نظر می رسد نشان می دهد دو در خانه قسمت میان coronavirus همه گیر شده است. او همچنین در حال انتظار برای شنیدن آنچه که همکاران خود را فکر می کنم از فیلم جدید خود پادشاه جزیره استاتن.

“من فکر می کنم ما ارسال کردن screeners این هفته, بنابراین من واقعا به دنبال به جلو به آن” او گفت: همکاران.

دیویدسون همواره به خصوص نزدیک به مایکل در طول سال. در سال 2019 او نشان داد در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon که او یک بار رفت و به جامائیکا با SNL که خالق او فقط شروع به در NBC سری در سن 20 در سال 2014.

“او درست مثل” من قصد دارم به جامائیکا, آیا شما می خواهید به آمده ای ؟ و من مانند ‘F—k آره شخص!'” او به یاد می آورد در آن زمان اشاره کرد که او در هتل ماند 10 دقیقه پایین جاده از او در طول تعطیلات سال نو.

او بعدها گفت Charlamagne Tha خدا که مایکلز بود “یک پدر” به او که او را تحت درمان “با چیزی جز عشق.”

پادشاه جزیره استاتن در دسترس خواهد بود در تقاضا در ژوئن 12.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>