آماده شدن برای زندگی با کروناویروس ‘برای مدت زمان طولانی’, روحانی هشدار ایرانیان

AFP/فایل

تهران: حسن روحانی رئیس جمهور هشدار داد ایرانیان شنبه به آماده شدن برای زندگی با رمان کروناویروس “برای مدت طولانی” به عنوان کشور به تدریج پشت رول محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

مردم باید فرض کنیم که “این بیماری حذف خواهد شد در 15 روز یا یک ماه: بنابراین ما باید به دنبال دستورالعمل برای مدت زمان طولانی” روحانی گفت: در طول هفته جلسه coronavirus گروه ضربت پخش در تلویزیون دولتی.

“ما باید تمام پایان گردهمایی بود آن ازدواج و عزاداری و یا خانواده بازدیدکننده داشته است گفت: تا زمانی که در غیر این صورت توسط وزیر بهداشت,” او اضافه شده است.

ایران شده است مبارزه خاورمیانه مرگبارترین شیوع رمان coronavirus پس از گزارش اول آن موارد در فوریه.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: این کشور در مجموع تعداد موارد افزایش یافته بود به 169,425 با 2,269 عفونت های جدید را تایید کرد در 24 ساعت گذشته.

او اضافه کرد که 75 افرادی که آلوده بودند درگذشت و در همان دوره در آوردن کلی مرگ و میر به 8,209.

شده است وجود دارد برخی از شک و تردید در خانه و خارج از کشور در مورد ایران آمار رسمی با نگرانی واقعی تلفات می تواند بسیار بالاتر است.

مقامات باید به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده برای مقابله با این ویروس و فعالیت تقریبا به حالت عادی بازگشت در بسیاری از کشور 31 استان.

افزایش مسیر از عفونت ارقام پس از پایین در اوایل ماه مه و عدم رعایت اجتماعی فاصله اقدامات باید مقامات را نگران کرده است.

با توجه به روحانی وجود ندارد “مسیر دوم” برای ایران و فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور باید ادامه یابد.

او اعلام کرد که آرامش بیشتر از محدودیت با آژانس های مسافرتی مجموعه برای از سرگیری تورهای محلی که از ژوئن 13 و سینما و کنسرت بازگشایی تنها با نیمی از ظرفیت محل برگزاری از 21 ژوئن.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>