‘Pretty Little Liars’ بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

شما می توانید نگه داشتن یک راز ؟ طرفداران شده اند رو در رمز و راز اطراف آن Pretty Little Liars پس از آن در ژوئن 2010 برتر.

از سال 2010 تا 2017, بینندگان گوش به آنچه تاب و چرخش در انتظار دروغگو پس از دوست مشترک خود Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) رفت و از دست رفته و انداخت او باقی مانده دوستان زندگی به اضمحلال رود. مشکل زمانی شروع شد که مرموز پسر قلدر به نام “یک” شروع به تهدید به انتشار, دختران’ اسرار جهان است.

Brainiac اسپنسر هیستینگز (Troian Bellisario) ورزشکار Emily Fields (Shay Mitchell), دختر خجالتی تبدیل شده است محبوب, نوجوانان, Hanna Marin (Ashley Benson) و artsy Aria Montgomery (لوسی هیل) تیمی برای هفت فصل به سعی کنید و کشف کردن که “یک” بود و چگونه آنها مرتبط با خبر ناپدید شدن است.

بر اساس سارا شپرد‘s سری کتاب نوجوانان مواجه قاتلان و blackmailers در حالی که همچنین مرور سختی دبیرستان در شهر داستانی از چوب بلسان بنفش.

پس از مجموعه ” end در سال 2017, بسیاری از ستاره های حرفه ای زندگی همچنان به رشد از جمله Hale که پس از کوتاه مدت نشان می دهد زندگی حکمفرود پیشرو نقش کتی مشتاق در سال 2019 CW سری به همین نام است.

در علاوه بر این به موفقیت های حرفه ای بسیاری از نشان می دهد ستاره شروع فصل جدید در زندگی خود را پس از وقت خود را در واحد زمان سری. Pieterse, Bellisario, Holly Marie Combs, که بازی آریا را در نشان می دهد و Janel Parrishکه بازی frenemy مونا Vanderwaal که همه ازدواج است.

دو تا از چهار دروغگو نیز تبدیل به مادران پس از وقت خود را به پایان رسید در PLL. Bellisario و میچل هر دو استقبال دختران در سال 2018 و 2019 بود.

“من دیده ام او را از طریق تمام این مراحل مختلف و در یک زمان وجود دارد جایی که او حتی نمی فکر می کنم او می خواست بچه ها” Pieterse که اعلام خود بارداری در ماه مه سال 2020 گفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه جولای سال 2019 حدود Mitchell تبدیل شدن به یک مادر. “بنابراین باید در این نقطه و چگونه هیجان زده او است او را برای رفتن به مانند یک مادر خوب.”

این بازیگر اعلام کرد که خود او دوران بارداری در ماه مه سال 2020 افزود: “او همیشه بوده است پس مستقل و قوی و با اعتماد به نفس و من فکر می کنم که دقیقا همان چیزی است که او در حال رفتن به آن را به جدول با بچه های خود را. من فکر می کنم آن را بسیار ویژه و او فقط یک قلب بزرگ به طوری که کودک دوست داشتنی است در حال حاضر.”

دوستی ساخته شده در طول زمان خود را در مجموعه ای توسعه یافته فراتر از چهار پیشرو خانمها — که همه باید مطابق خالکوبی به مناسبت گرامیداشت روز نشان می دهد.

برای مثال Ian Harding, که بازی Erza فیتز همکاری با Mitchell متعدد ویدئوها در یوتیوب کانال. در سپتامبر سال 2019 دو آیا بارداری mukbang و سعی دیوانه ترکیب مواد غذایی است.

پایین ببینید چه Pretty Little Liars شده اند تا از آنها راه می رفت دور از شهر داستانی از چوب بلسان بنفش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de