پوتین اعلام وضعیت اضطراری پس از 20,000 تن دیزل نشت نفت به قطب شمال رودخانه با توجه به تغییر آب و هوا

ولادیمیر پوتین اعلام وضعیت اضطراری پس از بیش از 20 ، 000 تن سوخت دیزل ریخته و به رودخانه در روسیه در قطب شمال.

چندین مایل از Ambarnaya رودخانه شد و قرمز شد بعد از یک مخزن سوخت در یک نیروگاه در نوریلسک شهر صنعتی در شمال سیبری سقوط روز جمعه.

آقای پوتین berated مقامات منطقه ای برای خود کند و پاسخ زوم تماس پخش در تلویزیون دولتی در روز چهارشنبه.

“چرا سازمان های دولتی تنها پیدا کردن در مورد این دو روز پس از این واقعیت از او پرسید: سرگئی Lipin سر از شرکت های فرعی اجرا می شود که این گیاه است.

“ما می رویم به یاد بگیرند که در مورد موقعیت های اضطراری از رسانه های اجتماعی است؟”

کارکنان اورژانس فرستاده شده به سایت از نشت نفت – دریایی خدمات امداد و نجات خدمات مطبوعات/جزوه/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

Yevgenny Zinichev سر از وزارت شرایط اضطراری و و الکساندر Uss فرماندار سرزمین کراسنویارسک گفت که آنها فقط یاد گرفتیم در مورد نشت در مه 31, دو روز پس از آن رخ داده است و ایجاد یک تصویر واقعی از وضعیت “تنها پس از کسب اطلاعات در رسانه های اجتماعی است.”

آقای Uss گفت: مسئولان با توجه به سوختن نفت اما این بود که هیچ سابقه ای در تلاش برای انجام این کار در چنین مقیاس بزرگ و آن را روشن کنید اگر در آن موفق نخواهد بود.

نیروگاه یک شرکت تابعه از نوریلسک نیکل جهان بزرگترین تولید کننده نیکل و پالادیوم.

این شرکت در بیانیه ای گفت که هیچ کس تا به حال شده است توسط تصادف و که آن را به حال اعزام تیم های اضطراری به تمیز کردن نشت.

آن گفت: نشت به نظر می رسد باعث شده اند “ناگهانی غرق شدن حمایت از پست ها در زیر زمین از مخزن ذخیره سازی” و آن را بررسی خطر ذوب شدن پرمافراست در سایر تجهیزات ذخیره سازی.

کمیته تحقیق روسیه آن خشن معادل اف بی آی باز کرده است یک پرونده جنایی. رئیس نیروگاه گرفته شده است را بازداشت کرده است اما نه متهم شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>