بازنشسته بالا به طور کلی می پیوندد Mattis مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا و آمریکا آغاز پایان ” برای دموکراسی اگر نیروهای نظامی استفاده می شود در برابر اعتراضات

بازنشسته دریایی ژنرال جان آلن روز چهارشنبه گفت: رئیس جمهور تهمت را تهدید به استفاده از ارتش ایالات متحده در تظاهرات “ممکن است به خوبی سیگنال آغاز پایان آمریکا آزمایش.”

“اسلاید از ایالات متحده به illiberalism ممکن است به خوبی آغاز کرده اند که در تاریخ 1 ژوئن سال 2020” آلن نوشت: در یک داغدار مقاله آنلاین منتشر شده توسط مجله سیاست خارجی. “به یاد داشته باشید تاریخ.”

آلن فرمانده سابق ناتو نیروی امداد امنیت بین المللی و نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف باغ گل رز سخنرانی که در آن او اعلام کرد خود را به “رئيس جمهور از نظم و قانون” استفاده از گاز اشک آور معترضان در خارج از کاخ سفید و کلیسا عکس op که به دنبال دوشنبه بود “خیره کننده” لحظه و به طور بالقوه محوری یکی.

بازنشسته دریایی ژنرال جان آلن و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (Allison شلی/گتی ایماژ, تام برنان/فردا نیوز)

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیان تنها barest تسلیت در قتل جورج فلوید اما او همچنین گفت: هیچ چیزی در مورد بنیادی و اساسی دلایل ناآرامی ها: سیستمیک نژادپرستی و نابرابری تاریخی عدم توجه و انکار عدالت” آلن نوشت. “بله او ذکر جورج فلوید اما او را لمس نیست در طولانی مدت مشکلات اجتماعی در همه. او می بیند بحران به عنوان یک مشکل — و نه به عنوان چیزی که باید با ایجاد اساس و انگیزه برای حرکت به سوی عدالت اجتماعی بلکه به عنوان یک فرصت برای استفاده از زور برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک “قانون و نظم” رئیس جمهور.

“…تهمت روشن بود او views کسانی که درگیر در ناآرامی ها و اعمال مجرمانه در این شورش تروریست ها دشمن” آلن ادامه داد. او گفت: “بنابراین ظاهرا به عنوان توجیهی برای استقرار نظامی ایالات متحده به درخواست فدرال نیروی خود را “شخصی” نیروی — در برابر شورش.

“…دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست, مذهبی, نیاز به دین, و نمی مراقبت در مورد مؤمن جز آنجا که آنها در خدمت سیاسی خود نیاز دارد,” او اضافه شده است. “او موفق به پروژه هر یک از این بالاتر احساسات و یا رهبری به شدت مورد نیاز در هر سه ماهه از این ملت در طول این وخیم لحظه.”

رئیس جمهور تهمت دارای مقدس در خارج از کلیسای سنت جان در سراسر از کاخ سفید در روز دوشنبه. (پاتریک Semansky/AP)

آلن — که از بازنشسته ارتش در سال 2013 و در حال حاضر رئيس جمهور از موسسه بروکینگز — به خصوص زده مجاورت از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می شود “متحد از معترضان مسالمت آمیز” و حذف از این معترضان مسالمت آمیز برای روشن شدن خیابان در مقابل کلیسای سنت جان.

“به طور کامل مجهز به پلیس ضد شورش و نیروهای خشونت و بدون تحریک مجموعه بر تظاهرات مسالمت آمیز وجود دارد manhandling و ضرب و شتم بسیاری از آنها با استفاده از فلش-چتری riot-عوامل کنترل و اسپری فلفل در سراسر,” او نوشت. “این تظاهرات در حال انجام هیچ چیز به حکم چنین حمله ای. رسانه ای که تماشای بیش از صحنه craned دوربین های خود را سعی کنید به درک آنچه اتفاق افتاده بود برای توجیه این خشونت تا زمانی که مشخص شد برای همه برای دیدن. پلیس ضد شورش بود waded به این بی خشونت شهروندان آمریکایی — که در اعتراض عظیم و بی عدالتی اجتماعی — با تنها هدف از پاکسازی منطقه اطراف سنت جان اسقفی کلیسا در سمت دیگر پارک پس از خود اعلام کرد “متحد از صلح آمیز معترضان’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح می تواند وجود دارد برای یک عکس-op.”

آلن مقاله تکرار یک بیانیه صادر جمعه سابق وزیر دفاع جیمز Mattis, که گفت که او “عصبانی و وحشت زده” در کاخ سفید در پاسخ به اعتراضات.

“زمانی که من به ارتش پیوست و برخی از 50 سال پیش من سوگند سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی” Mattis در بیانیه ای گفت:. “هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود — بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.”

برخوردار ادامه داد: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

گاز اشک آور شناور در هوا به عنوان یک خط از پلیس حرکت تظاهرکنندگان به دور از سنت جان کلیسا در روز دوشنبه. (AP Photo/الکس Brandon)

آلن هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن مداوم تهدید به ارسال نیروهای نظامی ایالات متحده به کشورهای که فرمانداران نه به اندازه کافی “تسلط” تظاهرات باید سرد به همه آمریکایی ها.

“قثم مدرن در تاریخ ایالات متحده برای یک رئیس جمهور به اداره فدرال آمريکا در دولت و یا شهرداری در اعتراض مربوطه فرماندار” آلن نوشت. “در حال حاضر آخرین چیزی که کشور نیاز دارد — و رک و پوست کنده نظامی ایالات متحده نیاز دارد — این است که به ظاهر از سربازان ایالات متحده انجام رئیس جمهور قصد نزولی در شهروندان آمریکایی است. این می تواند خراب کردن رابطه بالا آمریکایی ها برای نظامی خود را و خیلی بیشتر.”

در واقع وجود چنین سابقه ای به عنوان سناتور. تام پنبه R-ارک., اشاره کرد در بحث op-ed در نیویورک تایمز گفت: اعزام نیروهای فدرال به ایالت های جنوبی از جمله آرکانزاس به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص سفارشات. “رژیم صهیونیستی. ارول Faubus نژاد پرست حزب دموکرات بسیج ما گارد ملی در سال 1957 به مانع لغو تبعیض نژادی مشخص در لیتل راک مرکزی دبیرستان. رئیس جمهور آیزنهاور federalized گارد و به نام در لشکر 101 هوابرد در پاسخ. عدم انجام این کار, او گفت:, ‘خواهد بود معادل رضایت در هرج و مرج'” پنبه نوشت.

تفاوت در این است که Faubus و دیگر فرمانداران جنوب شد و به دلیل خودداری از اجرای قانون و قانون اساسی به عنوان دستور دادگاه فدرال. در حال حاضر وضعیت مقامات دولتی به دنبال اجرای صلح و رزرو برای خود حق به عنوان قانون و قانون اساسی ارائه به تصمیم می گیرید اگر آنها نیاز به کمک از ارتش ایالات متحده.

آلن نتیجه گیری مقاله خود را با یک هشدار و تماس به عمل است.

“در حدود همان لحظه ای که آمریکایی ها بودند که مورد ضرب و شتم در نزدیکی کاخ سفید به نمایندگی از رئیس جمهور خود جورج فلوید برادر ترنس فلوید بازدید سایت از جورج قتل” آلن نوشت. “غلبه بر غم و اندوه و خشم او با صدای بلند upbraided جمعیت برای خدشه دار کردن برادرش حافظه با خشونت و غارت. و سپس به او گفت: آمریکایی ها چه کاری انجام دهید: رای. ‘آموزش خودتان” او گفت: “بسیاری از ما. بنابراین در حالی که ژوئن 1 به راحتی می تواند اشتباه گرفته شود با یک روز از شرم و خطر اگر ما گوش دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر ما به جای گوش دادن به ترنس فلوید آن است که یک روز از امید است.”

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • ژنرال Mattis می گوید که او را عصبانی و وحشت زده’ در مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات

  • مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای استقرار نیروهای نظامی در شهرستانها شوک ژنرال و آلارم دموکرات ها در کنگره

  • رهبران مذهبی محکوم teargassing معترضان به پاک کردن خیابان برای مغلوب ساختن پیشی جستن

  • اوباما به جورج فلوید معترضان: کانال ‘موجه خشم به عمل

  • اخبار یاهو نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها می گویند تهمت است ‘نژادپرستانه’ و می خواهید او را برای جلوگیری از به tweeting

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>