روسیه اعلام وضعیت اضطراری پس نشت از 20,000 تن نفت در قطب شمال دایره

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام وضعیت اضطراری در شهر نوریلسک یک نشت نفت در منطقه قطب شمال. حدود 20000 تن سوخت از نیروگاه های ریخته شده بر روی یک جاده و یک بخش بزرگ ساخته شده راه خود را به یک رودخانه در مارس 29.

یک “مقدار قابل توجهی” از نفت چشمانداز به Ambarnaya رودخانه در سیبری پوتین گفت: در طول یک جلسه رسمی در مورد واکنش به نشت سوخت. رئیس جمهور به نظر می رسد شوکه به یاد بگیرند که مقامات محلی شد برای اولین بار پرچم به این حادثه توسط رسانه های اجتماعی—دو روز پس از آن اتفاق افتاد و انتقاد در منطقه فرماندار الکساندر Uss تلویزیونی جلسه رویترز گزارش داد. “چه هستند که ما برای یادگیری در مورد موقعیت های اضطراری از شبکه های اجتماعی? حال شما خوبه healthwise بیش از وجود دارد؟” پوتین گفت.

نشت ناشی از “آسیب تصادفی به سوخت دیزل مخزن ذخیره سازی” در بوته عمل توسط یک شرکت تابعه از نوریلسک نیکل و پاکسازی تلاش در جریان است. این شرکت که تولید کننده عمده پالادیوم درجه بالا فلز نیکل و پلاتین و مس گفت: “آیا خود را حداکثر” برای حل مسئله شنبه در توییتر.

دولت سازمان محیط زیست کمک این شرکت با “مشترک هوایی بازرسی” از رودخانه “جستجو ممکن دیزل آلودگی ظهور” نوریلسک نیکل در بیانیه ای گفت شنبه.

آنها در بیانیه ای گفت: روز شنبه که “حادثه شده است می تواند ناشی از خاک ذوب” و رد “سهل انگاری در عامل تانک” پس از بازرسی ، “مخزن بازرسی هر سال دیگر. وجود دارد یک لیست کامل از معیارهای بازرسی که به طور معمول نتایج در مخزن برچسب گذاشته شده توسط عنوان سرویس” او توضیح داد” گفت: سرگئی Dyachenko, Nornickel معاون اول رئیس جمهور و رئیس اجرایی.

هنوز معلوم نیست چه علت نشت ممکن است. دیمیتری Streletskiy یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن گفت: “بلومبرگ “این علت است که هنوز مشخص نشده است و به احتمال زیاد ترکیبی از هر دو تغییر آب و هوا و زیرساخت-عوامل مرتبط با آن.”

منطقه قطب شمال است به خصوص شکننده و آسیب کلی می تواند بسیار زیاد. اولگ Mitvol معاون سابق رئیس جمهوری روسیه دیده بان محیط زیست Rosprirodnadzor گفت: وجود داشته “هرگز چنین حادثه ای در قطب شمال منطقه” بی بی سی گزارش داد. Mitvol گفت: تمیز کردن می تواند بین پنج تا 10 سال و با هزینه 100 میلیارد roubles (1.5 میلیارد دلار).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>