سریلانکا برای بازگشایی, برای گردشگران از ماه اوت تحت دستورالعمل های دقیق

AFP/فایل

کلمبو سریلانکا: ویروس-کتک صنعت گردشگری می تواند بازگشایی برای مهمانان خارجی از اوت اما تحت دستورالعمل های دقیق از جمله چند coronavirus آزمون در طول اقامت خود در انتخابات گفت: شنبه.

گردشگری بود و فقط در دوره نقاهت بعد از اثرات سال گذشته یکشنبه عید پاک بمب گذاری که به کشته شدن 279 نفر از جمله 45 خارجی زمانی که این ویروس متوقف بین المللی سفر به جزیره و مجبور هتل ها به بسته خروج دهها هزار نفر از مردم بیکار.

سریلانکا و گردشگری کشور گفت: مسافران قادر خواهد بود به بازدید از اوت 1, اما آنها باید حمل COVID-19 free گواهی صادر شده و نه زودتر از 72 ساعت قبل از سوار شدن.

حتی با این سند گردشگران را به یک ویروس آزمون در فرودگاه به محض ورود. بیشتر بررسی انجام خواهد شد چهار تا پنج روز بعد — و یک سوم اگر ماندن برای بیش از 10 روز است.

“در حالی که این ممکن است ناخوشایند ضروری است برای حفاظت از همه و ارائه صلح از ذهن” وزارت گفت.

به طور منظم هزینه ویزا 40 دلار افزایش یافته است به $100 بازدید کنندگان می توانند تنها در هتل ها اقامت تعیین شده توسط وزارت و مجاز به استفاده از حمل و نقل عمومی در این جزیره است.

در ضمن فقط کسانی که صرف حداقل پنج روز در سریلانکا باشید.

این کشور گزارش داد 11 کشته و 1,801 عفونت های پس از آن برای اولین بار coronavirus بیمار شناسایی شده در ژانویه 27.

تعداد بازدید کنندگان به سریلانکا کاهش یافته و به 1.91 میلیون سال گذشته از 2.33 میلیون دلار در سال گذشته.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>