Stassi شرودر از دست می دهد و تاییدیه های زیر گذشته ایمان Stowers نظرات

Stassi شرودر در حال از دست دادن حمایت معاملات پس از یک حادثه مطرح که در آن او و کریستن Doute به نام پلیس سابق خود Vanderpump قوانین costar ایمان Stowers.

برندها باید قطع روابط با شرودر 31 بعد از Stowers همچنین 31 به یاد می آورد در طول های اخیر Instagram زندگی می کنند زمانی که به سطح بعدی پایه نویسنده و Doute, 37, هشدار مقامات به بررسی یک اتهام سرقت در سال 2018 است.

Vanderpump Rules Star Stassi Schroeder Loses Endorsements Following Faith Stowers Comments
Stassi شرودر و ایمان Stowers. شاتر; حسن نیت ارائه میدهد از ایمان Stowers/Instagram

تراش نام تجاری Billie تایید به ما هفتگی است که آن را “پایان دادن به تمام همکاری با هر کسی که نه حمایت از مبارزه علیه نژادپرستی از جمله Stassi.”

شرکت ویتامین مراسم گفت: مشتریان خود که آن را نیز راه جدا با شرودر.

“ما آگاه بودند از این اقدامات (که غیر قابل قبول است در بخشی از ما)” شرکت توییتی در جمعه, ژوئن 5. “ما به پایان رسید و همکاری انجام خواهد شد دقیق تر سعی و کوشش رفتن به جلو است.”

Stowers — که به نظر می رسد در فصل 4 از سری براوو — بازگو هنگامی که او در بر داشت که شرودر و Doute به نام پلیس در طول یک مکالمه با Floribama ساحل ستاره Candace برنج.

“وجود دارد این مقاله در ایمیل های روزانه که در آن وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار بانو” به چالش ستاره توضیح داد. “این عجیب و غریب عکس, به طوری که او نگاه بسیار روشن پوست بود و این متفاوت, عجیب و غریب, خالکوبی. آنها به نمایش گذاشت و من حدس می زنم این زن به سرقت از مردم است. و آنها به نام پلیس و گفت: آن را به من بود. این مثل این است که یک داستان واقعی است. من شنیده ام این از واقع Stassi در طول مصاحبه.”

Stowers افزود: “این فقط خنده دار چرا که آنها فکر می کردند این بود که من به خاطر آن بود که یک زن با یک بافت. به طوری که آنها فقط فرض بر آن خواهد بود و آنها به نام پلیس در من است.”

شرودر گفت: نسخه خود را از حوادث در سال 2018 در طول یک پس-حذف شده قسمت از “سگ مقدس” پادکست که در آن او توضیح داد که او و Doute فکر Stowers’ مو و خالکوبی بودند شبیه به زن در امنیت فیلم از سرقت.

Doute برای بخش مشترک, عکس از طریق توییتر در سال 2018 است. “هی tweeties نیست این سابق #pumprules دزد نگاه آشنا نیست ؟” به او و شما دیوانه نویسنده نوشت. “من نمی می خواهم به رفتن وجود دارد اما من قصد دارم وجود دارد.”

Stowers دقیق تجربه خود را به عنوان تنها سیاه و سفید بازیگران عضو در Vanderpump قوانین در گفتگو با برنج 25.

“من ندارد [هر اعترافی مصاحبه],” او گفت:. “این می تواند متفاوت خود, پایان, اما, به نظر من, من فکر کردم آن را عجیب و غریب بود که هر کس در این نمایش رو برای انجام مصاحبه و confessionals و من حتی نمی توانید یک شانس برای انجام این کار به من بگویید داستان. بود که یک داستان بسیار جالب بودن یک زن در ارتش در زمان. در آن زمان من هنوز در ارتش. … من احساس نمی مانند آنها قدردانی است.”

ما هفتگی رسیده به شرودر و Doute برای نظر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>