عجیب ترین افراد مشهور, زیبایی, انجمن در تمام دوران

ستاره ها — آنها درست مثل ما! حتی اگر وبلاگ دسترسی به fanciest لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست, آنها هیچ غریبه ای به آینده با buzzy زمان و هزینه-صرفه جویی در زیبایی هک. نیازی به گفتن نیست با برخی سعی نکنید این در خانه!

برای برخی از کلاهبرداری های ما می تواند همه پشت نگاه کنید به اشلی گراهام و Chloë Grace Moretz. این مدل در زمان به IGTV به راه رفتن ما از طریق او 10.9 میلیون پیروان از طریق یک “سریع و آسان” آموزش آرایش. به جای رسیدن به ابرو ژل گراهام با استفاده از göt2b فوق العاده چسب شکست ناپذیر ظاهر طراحی شده مو ژل و spoolie به قلم او ابرو به سمت بالا و قفل آنها را به محل در تمام طول روز.

در ضمن Moretz شده است با استفاده از روغن زیتون — بله “مستقیم روغن زیتون” — برای پاک کردن صورت خود را برای سال. او گفت: ما هفتگی در مورد او میل برای خانواده اصلی در سال 2016 و تایید کرد که او هنوز هم از آن استفاده می کند در سال 2019!

کسانی که مسئول احمقانه ترین زیبایی هک شنیده ایم شامل بیانسه و مدل Suki Waterhouse. موسیقی آیکون آرایش, هنرمند, آقا جان, سوگند با استفاده از یک المر چسب چوب به عنوان ابرو و ژل هنگامی که آن را فوق العاده برای ابرو که در محل باقی بماند تا زمانی که شما نیاز به ’em ، در یک مصاحبه اختصاصی در ماه اوت سال 2017. او گفت: ما که او را دوست دارد این محصول به دلیل آن را نمی کند, مسدود کردن منافذ پوست و تمیز کردن به راحتی.

و پس از آن وجود دارد واترهاوس که اعتراف کرد که او را شستشو موهای خود را با استفاده از کوکا کولا. “من نمی خواهم من هنگامی که آن را شسته,” او گفت: ما در سال 2015. “این خوب و لنگی — اما کوکا کولا باعث می شود آن را tousled مثل من رفته از طریق آمازون و یا چیزی.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن یک ترکیب طبیعی حرکت و فوق العاده عجیب و غریب افراد مشهور, زیبایی, انجمن در تمام دوران از جمله نوک پستان کرم مارگوت رابی استفاده به عنوان مرطوب کننده لب و مردان ریش رنگ Kesha با استفاده از رنگ او ابرو.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>