مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اقتصاد را درمان بسیار غمگین مشکل از پلیس به قتل سیاه پوستان

در طول دو روز گذشته رئيس جمهور تهمت دو بار خواسته شده است که چگونه او قصد دارد به آدرس سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده ادارات پلیس آنه توسط مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و هر دو بار او روشن ساخته است که او معتقد است راه حل این است که یک اقتصاد سالم است.

در یک شنبه مصاحبه رادیویی با رادیو فردا میزبان برایان Kilmeade تهمت خواسته شد تا در مورد واکنش خود به این واقعیت است که فقط 36 درصد از آفریقایی-آمریکایی ها می گویند آنها اعتماد پلیس محلی در مقایسه با 70 درصد از سفید پوستان است. “شما چگونه تغییر همه چیز؟” Kilmeade خواسته رئیس جمهور.

“من فکر می کنم آن را بسیار غمگین مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “همانطور که می دانید به عنوان یک جمهوری خواه هستم و خیلی خوب انجام می دهند با آفریقایی-آمریکایی ها و با رای و با در نظر سنجی و همه چیز را — به خصوص منظورم این است که من را دیده اند بسیار به تازگی به دلیل این که شما تا به حال طاعون آمده از چین به طوری که همه چیز تغییر نکرده اما ما تا به حال بهترین اقتصاد تا کنون. ما تا به حال بهترین شماره برای آفریقایی-آمریکایی اشتغال و بیکاری در تاریخ است. بهترین مالکیت خانه, بهترین از همه چیز. ما تا به حال بهترین شماره در همه چیز — و نه تنها مردم آمریکا بلکه آفریقایی-آمریکایی اعداد بزرگ بودند.”

Kilmeade که دوستانه به مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه و فشرده رئیس جمهور بیشتر است. “اما چگونه شما رسیدگی به اجرای قانون بخشی از این ؟ چگونه شما رسیدگی به اجرای قانون بخشی از این؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت در دیگر مماس در جواب او شکایت که در او نیست به اندازه کافی اعتبار برای اظهارات خود در مورد فلوید مرگ در طول یک نامربوط سخنرانی در مورد اکتشافات فضایی. او نه آدرس Kilmeade سوال در مورد تغییرات سیستمیک.

“من فکر می کنم شما را به بهتر از آنچه آنها انجام داده ایم. منظورم این بدیهی است که یک چیز وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “و من به صحبت در مورد آن چندین بار در سخنرانی. و شما می دانید, آن را جالب من در مورد آن صحبت کرد زمانی که ما راه اندازی شد بسیار موفق موشک — یک برنامه فوق العاده ای است که به اوج خود رسید و در آن روز و بدیهی است که از آن می رود و از وجود دارد. اما من پس از آن سخنرانی و آن را به یک سخنرانی در مورد موشک و من اختصاص داده شده 25 درصد از این سخنرانی احتمالا به آنچه اتفاق افتاده — یا بیشتر — به آنچه اتفاق افتاده است با توجه به George — جرج Floyd — و آن بود … و سپس شما گوش دادن به اخبار او نیست بحث در مورد جورج فلوید.’ موشک رفت, پس از آن من ساخته شده یک سخنرانی و من صحبت در مورد جورج فلوید, اما آنها گفت که او در مورد صحبت نمی جورج فلوید. نیمی شاید حتی تقریبا نیمی از سخنرانی اما بخش بزرگی از این سخنرانی اختصاص داده شد دقیقا برای آن است. و بنابراین شما می دانید با رسانه ها شما اساسا — در واقع بدون توجه به آنچه شما انجام آن را هرگز خواهد بود به اندازه کافی خوب است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید به باغ گل رز در روز جمعه. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

روز جمعه در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی که در آن رئیس جمهور تبلیغ بهتر از حد انتظار ممکن است کار شماره که او گفت: به نمایندگی از “یک روز عالی” برای Floyd با وجود این واقعیت است که آمار و ارقام نشان داد آفریقایی-آمریکایی بیکاری همچنان افزایش یابد — مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد PBS خبرنگار Yamiche Alcindor در مورد طرح خود را به آدرس سیستمیک نژاد پرستی.

“کشور ما خیلی قوی است و این چیزی است که من طرح است. ما قصد داریم قوی ترین اقتصاد جهان است. ما تقریبا وجود دارد در حال حاضر” او پاسخ داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن — چه کسانی دامن زده یک تئوری توطئه است که اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور متولد نشده در ایالات متحده رفت و به جنگ با NFL بازیکنان که در طول سرود ملی اعتراض پلیس به قتل آفریقایی-آمریکایی و لغو یک فرمان اجرایی در جای خود قرار داده و توسط باراک اوباما ممنوعیت توزیع مازاد نظامی به ادارات پلیس در سراسر کشور — گفت: در توییتر این هفته که او تا به حال “انجام می شود بیشتر به صورت سیاه و سفید جامعه بیش از هر رئیس جمهور پس از آبراهام لینکلن.”

او درست است که آمریکایی های آفریقایی تبار اشتغال بود که در اوج تاریخی قبل از coronavirus همه گیر رخ داد اگر چه دستاوردهای آن آغاز شد و در طول اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضای اولین مرحله عمل شد مورد ستایش قرار داد توسط بسیاری از آفریقایی-آمریکایی به عنوان یک دستاورد مهم برای عدالت کیفری اصلاحات اخراج او از دولت اوباما طرح به آدرس نژادپرستی در ادارات پلیس شده است به شدت انتقاد کرد.

“من فقط می تواند فرض آن را در همراهی با هر تصویر ماچو او می خواهد برای انتقال به آمریکا بود اما خوب فکر برنامه ریزی که از اوباما-بایدن دولت, و من فکر می کنم به حدی که ما تا به حال هر فضل در آتلانتا است که ما هنوز زیر شده است که کتاب” آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: اخبار یاهو در روز چهارشنبه.

“ما در حال تلاش برای ساخت و مشروعیت بخشیدن به روابط ما با پلیس و جوامع ما قبل از یک مشکل وجود دارد,” او گفت:. “ما پلیس و نیروهای داوطلب در جوانان ما مرکز با داشتن تعامل معنی دار و گفت و گو با داشتن ماموران پلیس با حضور در جلسات جامعه به طوری که جامعه ما می تواند بر آنها را برای خوب و بد — این کار در آتلانتا و آن را مایه تاسف است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بی اعتنایی چیزی است که کار خوبی است. که نه رهبری.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>