مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان برای کمک به سرنگونی خواه سناتور پس از انتقاد: ‘هر نامزد آماده’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: روز شنبه که او را علیه جمهوری خواه ایالت لیزا Murkowski بیش از او ستایش از نظرات ساخته شده توسط ژنرال جیمز Mattis که روز قبل به شدت انتقاد کرد و در حالی رئیس جمهور بیش از تهدید به استفاده از ارتش ایالات متحده برای قرار دادن در سراسر کشور بازداشت معترضان به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید.

ارسال به حساب توییتر خود مغلوب ساختن پیشی جستن بادی بیش از Murkowski را ملامت و قول داد به سر به خانه اش در ایالت آلاسکا و کمپین به نمایندگی از او این نام را در سال 2022.

پیش از آن در روز پنجشنبه Murkowski به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل که او موافقت با اظهارات Mattis مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع که گفت که او “عصبانی و وحشت زده” با مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات فلوید را کشتن.

“هنگامی که من تو را دیدم ژنرال Mattis نظرات دیروز من احساس می کردم که شاید ما در حال رسیدن به یک نقطه که در آن ما می تواند صادقانه تر با نگرانی هایی است که ما ممکن است نگه داخلی و شجاعت از خود ما اعتقادات به صحبت می کنند تا” Murkowski گفت.

Murkowski سیاسی متوسط که گاهی اوقات طرف مقابل او حزب خود را از دست داده جمهوریخواه اولیه در سال 2010 اما با موفقیت برنده انتخابات عمومی را به عنوان نامزد در برابر حزب دموکرات و جمهوری خواه نامزد.

سناتور. میت رامنی از یوتا به نام Mattis اظهارات در مغلوب ساختن پیشی جستن “خیره کننده و قدرتمند است.” در حالی که بر خلاف رامنی Murkowski نیست رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در پایان این مجلس با استیضاح محاکمه او به نام اقدامات خود را “شرم آور و اشتباه است.”

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا است. (Toni L. ساندیس/استخر/گتی ایماژ)

Murkowski همچنین گفت که او “مبارزه” با این تصمیم که آیا او خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

“من در حال مبارزه با آن است. من تلاش کرده اند با آن برای مدت زمان طولانی من فکر می کنم شما می دانید که” Murkowski اضافه شده است. “من را پشتیبانی نمی کند و رئیس جمهور در نخستین انتخابات, و من کار سخت را امتحان کنید تا مطمئن شوید که من قادر به نشان دادن دولت من خوب است که من قادر به کار با این دولت اما من فکر می کنم در حال حاضر به عنوان ما همه تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای بیان کلمات که نیاز به بیان مناسب, سوال در مورد که من قصد دارم برای رای دادن و یا رفتن به رای دادن برای من فکر می کنم در حال منحرف در حال حاضر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نوامبر انتخاب مجدد خود را در سوال. در هفته های اخیر به آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس پیشی گرفته 100,000 و اعتراضات فوران در سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ در دست یک مینیاپولیس, افسر پلیس, رئیس جمهور, رای شماره افتاده اند.

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>