سازمان ملل متحد ابراز نارضایتی هند را درمان کارگران مهاجر در میان همه گیر

کارگران مهاجر مانند این مردان در هند به ویژه آسیب پذیر در طول ویروس مستند. — AFP/فایل

لندن/ژنو: به گزارشگران ویژه سازمان ملل ابراز نارضایتی هند بی توجهی به خوب بودن 100 میلیون داخلی مهاجران در میان coronavirus مستند.

کارگران رنج می برند از مشکلات پس از خدمات حمل و نقل بسته بودند در سراسر کشور و بسیاری از آنها را مجبور به سفر در مسافت های طولانی با پای پیاده.

سازمان ملل متحد گزارشگران ویژه در حق مسکن Balakrishnan Rajagopal و در فقر شدید, Olivier De Schutter گفت: “ما وحشت زده در بی اعتنایی نشان داده شده توسط دولت هند نسبت به داخلی کارگران مهاجر به خصوص کسانی که متعلق به اقلیت های به حاشیه رانده و پایین طبقات است.”

“به جای حصول اطمینان از حفاظت از حقوق خود را به دولت شکست خورده است را به آدرس خود را وخیم انسانی وضعیت و بیشتر تشدید آسیب پذیری خود را با خشونت پلیس و عدم توقف خود را stigmatisation به عنوان حامل ویروس.”

گزارشگر ویژه سازمان ملل در مسکن ابراز امیدواری کرد که این دستورالعمل از دیوان عالی کشور اجرا خواهد شد به بهبود وضعیت داخلی مهاجران که رشته هستند در شرایط غیر قابل تحمل.

پیش از این داعش دستور داده است که دولت برای ثبت نام از کارگران مهاجر و اطمینان حاصل شود که آنها می تواند یک قطار یا اتوبوس به صورت رایگان.

دادگاه نیز خواسته مقامات به آنها پناه و غذا و آب تا زمانی که آنها به خانه های خود را, اما این دستور اجرا نشده اند.

با توجه به سازمان ملل متحد: “بسیاری از مهاجران داخلی نیز حمله شده است توسط پلیس برای نقض 24 مارس مستند سفارشات که صادر شده بود به طور ناگهانی برای عموم مردم و نادیده گرفته مشکلات افراد آسیب پذیر به پیروی کنند.”

سازمان ملل متحد گزارشگران ویژه باید منتقل نگرانی های خود را به طور مستقیم به دولت هند اما هیچ پاسخی دریافت نمی.

“در شهرستانها رفتار آنها با ما مانند سگ های ولگرد چرا که آنها با ما رفتار بهتر در حال حاضر ؟” کارگر نساجی موهان کریشنا کومار گفته بود National Geographic.

دولت هند اعلام کرده است $266 میلیارد مالی بسته به تقویت اقتصاد که شامل یک دلار بیشتر 463 میلیون دلار برای ارائه مواد غذایی به 80 میلیون کارگران مهاجر بیش از دو ماه با نرخ بیکاری دست زدن به 25 درصد در مناطق روستایی هند مشخص نیست که چگونه هند را بهبود یافتن از تاثیر COVID-19.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>