تحت بازجویی Barr می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس عکس op شد ‘به طور کامل مناسب’

دادستان کل ویلیام Barr روز پنجشنبه گفت که آن را “کاملا مناسب” به زور حذف معترضان از اطراف کاخ سفید پیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر بی مطالعه فرصت عکس در مقابل کلیسای سنت جان.

“من فکر می کنم رئیس جمهور رئیس قوه مجریه و رئیس اجرایی این کشور و باید قادر به راه رفتن خارج از کاخ سفید و راه رفتن در سراسر خیابان را به کلیسا از رئیس جمهور” Barr گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در مورد خواسته ابراز تاسف شنبه توسط وزیر دفاع علامت Esper بیش سیاسی دلالت ظاهر خود را با رئیس جمهور در کلیسا. سرباز گارد ملی و عوامل شیمیایی پاک معترضان از منطقه بین کاخ سفید و کلیسا. “من لزوما دیدگاه که به عنوان یک عمل سیاسی,” Barr گفت. “من فکر می کنم آن را کاملا مناسب برای او را به انجام است.”

Barr گفت: رئیس جمهور از او خواسته بود تا در روز دوشنبه به “هماهنگی های مختلف سازمان های اجرای قانون” برای پاسخ دادن به تظاهرات خشونت آمیز از جمله یک آتش سوزی کوچک در زیرزمین کلیسای سنت جان بیش از آخر هفته. او گفت: او در حال حاضر تصمیم به گسترش محیط پاکسازی منطقه توسط یک بلوک اضافی قبل از او آموخته است که رئیس جمهور برنامه ریزی شده برای راه رفتن به “کلیسای رئیس جمهور” به عکس برگزاری مقدس است.

“من نمی دانم او که قرار بود برای انجام این کار تا زمانی که در روز بعد پس از برنامه های ما بودند به خوبی در جریان به حرکت در محیط وجود دارد هیچ همبستگی بین ما تاکتیکی طرح در حال حرکت محیط بیرون توسط یک بلوک و رئیس جمهور را از رفتن به کلیسا” بر گفت.

خبرنگاران پوشش دوشنبه تظاهرات گفت: آنها مسالمت آمیز نسبت به قبلی شب. مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش بودند با عجله به یک پناهگاه در زیر کاخ سفید در شب جمعه پس از معترضان نقض یک مانع راه اندازی در نزدیکی وزارت خزانه داری واشنگتن پست گزارش داد روز شنبه با استناد به سوابق دستگیری و “مردم آشنا با این حادثه است.”

رئیس جمهور تهمت پیاده روی از سمت چپ دادستان کل ویلیام Barr, وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley در روز دوشنبه. (معاونت / AFP)

در یک شنبه مصاحبه رادیویی با رادیو فردا میزبان برایان Kilmeade تهمت ارائه شده متفاوت بازگویی آنچه جمعه.

“من رفتم پایین در طول روز و من در آنجا برای tiny little دوره کوتاه از زمان, و آن را بسیار بیشتر برای بازرسی” رئیس جمهور گفت:.

روز چهارشنبه کاخ سفید صرف مقدار از روز دعوا که مأموران اجرای قانون و سرباز گارد ملی به حال شلیک گاز اشک آور در تظاهرات روز دوشنبه برای روشن شدن مسیر برای رئیس جمهور به راه رفتن به کلیسا.

“خوب نبود گاز اشک آور من می خواهم توجه داشته باشید” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “و آنچه آنها استفاده می شود یک راه برای هدف قرار دادن کسانی که خشونت.”

ایالات متحده در پارک پلیس ادعا شنبه که افسران آن شروع به پاکسازی پارک بعد از تظاهرکنندگان با پرتاب اشیاء در اجرای قانون افسران را تکذیب کرد که گاز اشک آور شده بود از کار اخراج معترضان.

“همانطور که بسیاری از معترضان تر شد مجادله و ادامه داد: برای پرتاب پرتابه و اقدام به گرفتن افسران سلاح سپس افسران شاغل استفاده از کپسول های دود و فلفل توپ” گرگوری موناهان ایالات متحده پارک پلیس اقدام ارشد در بیانیه ای گفت:. “هیچ گاز اشک آور استفاده شد توسط USPP افسران و یا دیگر کمک شرکای اجرای قانون به پاک کردن منطقه از پارک لافایت.”

فلفل توپ پرتابه شبیه به اسباب بازی توپ رنگ اما پر از فلفل دلمه ای مبتنی بر محرک. آن است که شبیه به بیشتر آشنا اسپری فلفل استفاده شده توسط سازمان های اجرای قانون و این اثر شبیه به گاز اشک آور.

متعدد روزنامه نگاران پوشش این تجمع و همچنین تصویری از این رویداد را نه تایید موناهان حساب اعتراض که زنده پخش شد در اخبار کابل شبکه.

اسقف Mariann زمانی مشخص مشت کردن در جمهور گفت: “همه چیز گفته و انجام داده است به شعله ور خشونت” از جمله عکس op در مقابل سنت جان.

“من اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن و داده نشده بود حتی یک تماس حسن نیت ارائه میدهد که آنها خواهد بود پاکسازی [منطقه] با گاز اشک آور به طوری که آنها می تواند با استفاده از یکی از کلیساهای ما به عنوان یک سرپا نگه داشتن.”

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>