YouTuber جیک پل اتهامات جنایی روبرو overunlawful خاطی در میان جورج فلوید تظاهرات

YouTuber جیک پل اتهامات جنایی روبرو overunlawful خاطی در میان جورج فلوید تظاهرات. عکس: نیویورک تایمز

جیک پل یکی از یوتیوب شناخته شده ترین چهره های قبلا مواخذه او اعتنایی آشکار برای مردگان در ژاپن خودکشی جنگل. در حال حاضر به نظر می رسد او فرود آمد خود را در بین دیگر تشریفات قانونی تحت زل زل نگاه کردن از اسکاتسدیل آریزونا نیروی پلیس در بزه اتهامات عنوان شده علیه.

با توجه به گزارش های الکترونیکی جدید به YouTuber در حال حاضر رو به بزه اتهامات اخیر گزارش پلیس ادعا می کند “پس از شورش و غارت رخ داده است که در شب مه 30 سال 2020 در اسکاتسدیل, مد, مربع, مرکز Scottsdale پلیس دریافت صدها نفر از راهنمایی ها و ویدئوها شناسایی رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار, Jake Joseph Paul (23) به عنوان یکی از شرکت کنندگان در شورش.”

این گزارش در ادامه گفت: “تحقیقات ما نشان داده است که پولس در حال حاضر پس از اعتراض اعلام شد غیر قانونی مجمع و تظاهر کنندگان دستور داده شد به ترک منطقه توسط پلیس است.”

گفته جیک وارد شده و باقی مانده در یک مرکز خرید بود که درهای خود را بسته به علت این بی توجهی به قوانین او رو غیر قانونی مجمع و جنایی خاطی. جیک نمی ماند آرام در موضوع با این حال و صحبت کردن در برابر این موضوع.

بررسي فايلهاي خود را صدای جیر جیر زیر:

اما در طولانی یوتیوب ستاره توضیح داد: وضعیت کل در جزئیات و رد هر گونه دخالت در غارت و یا خرابکاری

او ادعا کرد “به طور کاملا واضح و روشن نه من و نه هر کسی که در گروه ما مشغول بود و در هر غارت و یا خرابکاری” او به اشتراک گذاشته. “برای زمینه ما روز را صرف انجام بخشی از ما به صورت مسالمت آمیز اعتراض یکی از وحشتناک ترین بی عدالتی در کشور ما تا به حال دیده می شود که منجر به آمریکا که اشک تانک برای فیلمبرداری وقایع و خشونت بودند که اتفاق می افتند در آریزونا است.”

“ما با گاز کشته شدند و مجبور به نگه داشتن در حال حرکت ، ما فیلم برداری همه چیز ما در تلاش برای به اشتراک گذاشتن تجربه ما و جلب توجه بیشتر به خشم احساس در هر محله ما سفر از طریق ما به شدت مستند نه جذاب است.”

او به این نتیجه رسیدند با بیان “من چشم پوشی نمی کند و خشونت و غارت و یا قانون شکنی; اما من درک خشم و سرخوردگی که منجر به نابودی است که ما شاهد و در حالی که آن را نمی, پاسخ, این مهم است که مردم آن را ببینید و در مجموع شکل از چگونه به حرکت رو به جلو در راه سالم. ما در حال انجام بهترین ما می تواند مفید و بالا بردن سطح آگاهی; این است که زمان برای حمله به هر یک از دیگر, از آن زمان به هم پیوستن و تکامل است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>