زوکربرگ وعده Facebook سیاست بررسی

مارک زوکربرگ تصویر در اکتبر 2019 است که به نقد و بررسی Facebook سیاست های اجازه می دهد بحث و تهدیدات دولت استفاده از زور. — AFP/فایل

سان فرانسیسکو: Facebook اجرایی مارک زوکربرگ روز جمعه وعده داده شده به بررسی شبکه های اجتماعی را سیاست هایی که منجر به تصمیم گیری خود را به نسیم بحث پیام های ارسال شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اعلام این خبر که در قالب یک نامه به کارکنان به نظر می رسد با هدف فرو نشاندن خشم در داخل شرکت بود که آنقدر شدید آن را وادار به ترک.

خشم برانگیخته شد که زوکربرگ گفت: Facebook نمی خواهد حذف و یا پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن پست های اخیر به نظر می رسد که برای تشویق به خشونت علیه کسانی که در اعتراض به نژادپرستی پلیس.

زوکربرگ پیام روز شنبه به نظر می رسید به تلاش برای mollify که خشم: “ما قصد داریم به نقد و بررسی سیاست های ما اجازه می دهد بحث و تهدیدات دولت استفاده از زور برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه اصلاحات ما باید اتخاذ” زوکربرگ نوشت.

این گفته او شامل “استفاده بیش از حد پلیس یا دولت نیروی. با توجه به حساس تاریخ در ما سزاوار این توجه خاص است.”

سیستم عامل رسانه های اجتماعی مواجه اند نصب تماس به وزش رئیس جمهور نظرات اخیرا به دلیل ناآرامی در آوردن ایالات متحده در پی مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده در حالی که دستگیر شده توسط پلیس.

“تصمیم من در هفته گذشته را ترک کرده است بسیاری از شما عصبانی و نا امید و صدمه دیده” زوکربرگ گفت: در نامه ای که او نوشته شده در Facebook صفحه.

تیموتی Aveni یک مهندس نرم افزار که از شرکت استعفا نوشت: در Facebook صفحه که پلت فرم رسانه های اجتماعی “را حفظ خواهد کرد در حال حرکت goalposts هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس, پیدا کردن بهانه ای پس از بهانه ای برای عمل به طور فزاینده ای خطرناک است و بس.”

زوکربرگ گفت: بررسی تغییرات احتمالی در نحوه تصمیم گیری های سیاست های ساخته شده در Facebook همراه با راه های بیشتری برای پیشبرد نژادی عدالت و نامزدی رای دهندگان.

“در حالی که ما به دنبال در همه این زمینه ها ما ممکن است آمده تا با تغییرات ما می خواهیم در همه آنها” زوکربرگ هشدار داد.

طبق رای گیری زوکربرگ گفت: “من اعتماد به نفس در انتخابات یکپارچگی تلاش های ما به اجرا در پس 2016.”

“اما وجود دارد یک فرصت خوب است که وجود خواهد داشت بی سابقه ای از ترس و سردرگمی در اطراف رفتن به پای صندوق های رای در ماه نوامبر و برخی به احتمال زیاد خواهد شد سعی کنید به سرمایه گذاری در این سردرگمی,” او گفت:.

در این نامه همچنین خطاب به کارکنان’complaints که اقلیت شده اند به اندازه کافی نشان داده داخلی است.

“ما قصد داریم به نقد و بررسی این که آیا ما نیاز به تغییر هر چیزی از لحاظ ساختاری به مطمئن شوید که حق گروه ها و صداها را در جدول است،”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de