برزیل expunges ویروس مرگ و میر به عنوان داده befuddles کارشناسان

1 / 12

شیوع ویروس برزیل

مراسم تشییع جنازه کارگران پوشیدن دنده محافظ به عنوان یک اقدام احتیاطی در میان کروناویروس جدید همه گیر فشار باقی مانده از COVID-19 قربانی به یک مراسم تشییع جنازه در یک بیمارستان صحرایی در لبلن, Rio de Janeiro, Brazil 4 ژوئن 2020. (AP Photo/سیلویا Izquierdo)

ریو دو ژانیرو (AP) — دولت برزیل را متوقف کرده است انتشار یک کل در حال اجرا از coronavirus مرگ و میر و عفونت در یک حرکت فوق العاده است که منتقدان تماس با تلاش برای پنهان کردن واقعی تلفات این بیماری در آمریکای لاتین بزرگترین ملت است.

روز شنبه در حرکت آمد و پس از چند ماه از انتقاد از کارشناسان که در برزیل آمار محزون می خوانی کمبود و در برخی موارد دستکاری پس از آن هرگز ممکن است ممکن است برای درک عمق این بیماری همه گیر در کشور است.

برزیل آخرین آمار رسمی حاکی از آن تا به حال ثبت بیش از 34 ، 000 مرگ و میر مربوط به coronavirus سوم-بیشترین تعداد در جهان فقط جلوتر از ایتالیا. این گزارش نزدیک به 615,000 عفونت قرار دادن آن دوم, پشت, ایالات متحده است. برزیل با حدود 210 میلیون نفر است و در جهان هفتم پرجمعیت ترین کشور.

روز جمعه فدرال وزارت بهداشت در زمان پایین سایت بود که نشان داد روزانه, هفتگی و ماهانه آمار و ارقام در عفونت و مرگ و میر در برزیل متحده است. روز شنبه سایت بازگشت اما اعداد تجمعی از عفونت برای دولت و ملت بودند دیگر وجود دارد. این سایت در حال حاضر نشان می دهد که تنها شماره های قبلی برای 24 ساعت.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro توییتی شنبه بیماری که بالغ نیست “نماینده” از اوضاع کشور. دادستان عمومی اعلام کرد بررسی به وزارت بهداشت را توجیه برای تغییر.

یک Bolsonaro متحد مخالفت به روزنامه O Globo که حداقل برخی از ایالت فرستاده بود جعل داده ها به وزارت بهداشت بنحوی که آنها اغراق تلفات. کارلوس جادوگر یک تاجر رود به فرض یک سطح بالا و پست در وزارت بهداشت و درمان گفت: دولت فدرال را به انجام یک بررسی برای تعیین یک “دقیق تر”‘ تلفن.

“شماره امروز ما این است خیالی و یا دستکاری” جادوگر گفت.

یک شورای دولتی بهداشت دبیر و گفت: مبارزه با تغییرات توسط Bolsonaro که رد جاذبه coronavirus همه گیر و سعی در خنثی کردن تلاش برای تحمیل قرنطينه, حکومت و اجتماعی فاصله استدلال مراحل آن باعث آسیب بیشتر به اقتصاد از این بیماری است.

“اقتدارگرا, حساس, غیر انسانی و غیر اخلاقی اقدام به ایجاد COVID-19 مرگ نامرئی نخواهد رستگار” بهداشت و دبیر شورای گفت شنبه.

دیوان عدالت Gilmar مندس گفت: روز شنبه در توییتر که “دستکاری آمار یک مانور توتالیتر.” João Gabbardo سلامت وزارت سابق شماره 2 گفته کانال تلویزیونی GloboNews که بررسی مرگ و میر “نشان می دهد که مدیریت بی تجربگی در وزارت بهداشت. هیچ حس وجود دارد که به نقد و بررسی. زمانی که کشورها را بررسی تعداد را افزایش می دهد.”

در حالی که دقیق تعداد موارد و مرگ و میر آنها دشوار است برای دولت ها در سراسر جهان محققان سلامت شده اند گفت: هفته است که بی نظمی با برزیل آمار شد و ساخت آن غیر ممکن است برای دریافت یک دسته در یک انفجار وضعیت.

در سراسر جهان coronavirus مرگ و میر در حال undercounted به درجات مختلف با توجه به عدم تست. گروه های آموزشی در ده ها تن از کشورها تلاش کرده اند را به شکل قدر undercount با مطالعه تعداد کل مرگ و میر در یک دوره نسبت به متوسط سال های قبل در یک ملت, دولت, استان و یا شهرستان. جایی که آنها پیدا کردن غیر قابل توضیح موج در مرگ و میر ناشی از آن است که به احتمال زیاد با توجه به موارد تشخیص داده نشده از coronavirus.

در برزیل این تلاش ها بوده است معلول با مشکلات با دولت آمار است که در خدمت به عنوان پایه.

“این بسیار دشوار است برای پیش بینی است که شما فکر می کنم قابل اعتماد” گفت: Fabio مندس, استاد کمکی در مهندسی نرم افزار در دانشگاه فدرال برازیلیا که مطالعات coronavirus آمار. “ما می دانیم که این شماره ها بد است.”

برزیل وزارت بهداشت نیست پاسخ به پرس و جو در مورد اتهامات از مشکلات با داده ها.

جاذبه مشکلات با برزیل داده شد روشن ماه گذشته زمانی که دانشگاهیان بررسی گواهی مرگ وارد شده توسط فدرال مدنی اداره ثبت که جمع آوری اطلاعات از همه برزیلی متحده — یافت شدید غیر قابل توضیح نوسانات ماهانه و میر در سال های اخیر و گیج کننده اختلاف بین کشورها.

در Rio de Janeiro, دولت, تعداد ماهانه به طور متوسط مرگ و میر به شدت کاهش یافت و با شروع در ماه ژانویه 2019 تغییر مدنی اداره ثبت گفت: ریشه از دولت به دادگاه ارائه داده های تکراری برای سال های گذشته است. تعداد ماهانه به طور متوسط مرگ و میر در مانائوس پایتخت از شمال ایالت آمازوناس بیش از دو برابر زمانی که تغییر رخ داده است که دفتر chalked به تاخیر در ارسال اطلاعات.

در 14 ماه مه به عنوان محققان مستقل بودند سوال اختلاف عمران, ثبت نام کار کشیده و بیش از 500,000 گواهی مرگ از خود سایت گفته شده از ریو و آن نیاز به بررسی چگونه این اعداد و ارقام شمارش در سراسر کشور به منظور مطمئن شوید که آمار مطابق سال بیش از سال است.

که ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای تولید آماری تجزیه و تحلیل بیش از حد مرگ در ریو یا Amazonas دو از برزیل متحده در سخت ترین ضربه از coronavirus.

“مرسی” گفت: Jesús Gómes-Gardeñes استادیار در فیزیک و فیزیک محاسباتی اپیدمیولوژی در دانشگاه ساراگوسا که مورد مطالعه قرار coronavirus آمار اهل اسپانیا است. “یک و نیم میلیون نفر است جهنم از بسیاری.”

راه دیگر برای تشخیص uncounted مرگ و میر ناشی از این ویروس است که با نگاه کردن به مرگ و میر نسبت به شرایط دیگر مانند ذات الریه و نارسایی تنفسی. در غیاب گسترده تست و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس اغلب منسوب به یکی یا بیشتر از این شرایط است.

برزیل”s دوم پرجمعیت ترین ایالت میناس Gerais ثبت کرده است فقط 368 coronavirus مرگ و میر و ستایش شده است برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر. اما داده ها از Fiocruz محترم دولت اجرا زیست شناسی پایه و اساس نشان می دهد مرگ و میر ناشی از شدید عفونت های حاد تنفسی در دولت رز هشت گانه از 2019 تا 2020 به 1,796.

در ریو تعداد کل مرگ و میر ناشی از ذات الریه و نارسایی تنفسی در نه هفته از طریق مارس 18 شد 6,909 بالاتر نسبت به همان آخرین دوره سال است. اما فدرال وزارت بهداشت را COVID-19 تلفات برای همان دوره بود 2,852 — کمتر از نیمی از مظنون شماره.

در 22 مه به عنوان رسانه ای مستقل و محققان مورد بحث اختلاف های داخلی در اداره ثبت تعداد ذات الریه و نارسایی تنفسی مرگ و میر در کشور کاهش یافت و از 6,909 به 3,599. دفتر گفت که با توجه به طبقه بندی از مرگ گواهی که چند لیست مربوط به علل مرگ.

فراتر از تغییر و اطلاعات ناقص منتقدان می گویند که دولت فدرال بیشتر اعتماد در آن تعداد-نگه داشتن با تغییرات ظاهری به سایت رسمی است که به نظر می رسد طراحی شده برای د-تاکید بر جاذبه این بیماری همه گیر.

یک بولتن منتشر شده توسط رئیس جمهور دفتر مطبوعاتی اشاره به بیماران در بیمارستان ها و بخش های مراقبت ويژه به عنوان “نقاهت” حتی اگر تعداد قابل توجهی در نهایت مرگ از COVID-19.

“ما در حال تبدیل شدن به یک بین المللی شوخی از نظر بهداشت عمومی” گفت: دمینگس آلوس یک دانشیار پزشکی اجتماعی در دانشگاه سائو پائولو. “مرگ نمی تواند با فرمان.”

___

آسوشیتد پرس videojournalist رناتا بریتو در مانائوس و AP نویسندگان دیوید Biller در ریو دو ژانیرو و مایکل Weissenstein در هاوانا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>