بوفالو شهردار می گوید: سالمندان از معترضان تحت فشار قرار دادند به زمین توسط پلیس به یک “همزن’


WBFO

شهردار بوفالو گفته است که افراد مسن از معترضان فیلم برداری بودن زدم به زمین توسط پلیس در یک شرکت ویدئو ویروسی بود “همزن” که خواسته شده است به ترک منطقه “متعدد” بار.

بایرون براون گفت که 75 سال مارتین Gugino در تلاش بود تا “جرقه جمعیت از مردم”.

دو افسر به نظر می رسد فشار Mr Gugino که ضربه سر خود را در پیاده رو و دیده بود خونریزی از زخم سر پس از حادثه در نزدیکی آبشار مربع در بوفالو, نیویورک.

آقای Gugino بود با عجله به Erie County Medical Centre, که در آن او در یک ثبات اما بیماری جدی است. هر دو افسران شده اند به حالت تعلیق بدون پرداخت و امور داخلی تحقیقات راه اندازی شد.

توضیح داد که چرا آنها تا به حال نشده است, اخراج, شهردار براون گفت WBEN Radio: “من نمی خواهم به پرش از بررسی است. این بسیار مهم است برای افسران به می دانم که آنها در حال گرفتن به دلیل روند.”

آقای براون صحبت در مورد خشونت و خرابکاری است که تا به حال فوران پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و گفت که آقای Gugino بود “کلیدی و عمده آمر از مردم درگیر شدن در فعالیت های آن”.

کل 57-اعضای تیم پاسخ اضطراری از بوفالو اداره پلیس استعفا داد و پس از دو افسر متوقف شد.

از استعفای تایید شده توسط اتحادیه پلیس و دو اجرای قانون است که به صحبت کرد بوفالو اخبار.

توسعه که اعضای استعفا داد “از پشتیبانی به صورت معلق افسران و همچنین به عنوان معاون مدیر” بود که اولین گزارش طیف ،

بوفالو پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور جان ایوانز گفت: “افسران “به سادگی انجام کار خود” و “تضعیف” در طول تعامل که پخش شد با اخبار محلی WBFO در پنج شنبه شب.

“موضع ما این است که این افسران به سادگی به دنبال دستور معاون کمیسر پلیس جوزف Gramaglia به پاک کردن میدان” آقای ایوانز گفت: بوفالو اخبار.

“آن چه مشخص نیست پاک کردن مربع از مردان و 50 و زیر و یا 15 تا 40. آنها به سادگی به انجام کار خود را. من نمی دانم چقدر تماس ساخته شده است. او لغزش در برآورد من. او سقوط کرد به عقب.”

جمعی استعفای گزارش به شرح زیر به این اتحادیه جهت به اعضای جمعه که آنها دیگر نمی خواهد پرداخت هزینه های قانونی به دفاع از افسران از حوادث ناشی از تظاهرات.

یک بیانیه های قبلی از شهردار قهوه ای تایید کرد “تحولات مربوط به تکالیف” که این گزارش را می بیند افسران استعفا از واحد تاکتیکی اما نه از بزرگتر اداره پلیس.

“در این زمان ما می تواند تایید کند که برنامه های احتمالی در محل هستند برای حفظ خدمات پلیس و اطمینان از ایمنی عمومی در جامعه ما” آقای براون گفت.

ایالت نیویورک پلیس تایید کرد که سربازان اضافی نامیده می شدند به منطقه از جمله اعضای mobile میدان واحد است.

Erie County اجرایی علامت Poloncarz گفت: گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بود که او “کاملا منزجر” توسط افسران تصمیم به ترک این واحد تاکتیکی.

این Erie County, دادستان منطقه در حال بررسی این حادثه است اما اتهامات هنوز واصل شده. آقای ایوانز گفت: پلیس اتحادیه خواهد پرداخت هر گونه هزینه های دفاع از دو افسر.

“ما ایستاده پشت آن افسران 100 درصد,” او گفت:.

ادامه مطلب

شاهد توصیف وحشیانه پلیس حمله در ایندیاناپولیس معترض

مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم بایدن برای ‘نفرت’ سخنان

Banksy منتشر شده از آثار هنری الهام گرفته شده توسط جورج فلوید مرگ

سناتور جمهوری خواه نگه می دارد تا ضد مجازات لایحه اعتراض

دیگر مرگ در آمریکا بازداشت حکم قتل

حقوق مدنی گروه سو مغلوب ساختن پیشی جستن بر حمله به معترضان مسالمت آمیز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>