کاترین Giudici فکر او در ‘کارشناسی’ به ‘بررسی یک جعبه

باز کردن. کاترین Giudici کردم واقعی در مورد زمان او در لیسانس در یکشنبه, ژوئن 7, یک روز قبل از فصل با Sean Lowe reairs در ABC.

“زمانی که من در اصل بازیگران, من بسیار flattered اما تا حدودی مبتنی بر این واقعیت است که من می تواند یکی از چهره های است که به نمایندگی از مردم از رنگ. من می دانستم که یکی از دلایل من بود احتمالا انتخاب شده بود چرا که من فیلیپینی,” Giudici, 34, که برنده فصل 17 از کارشناسی است و هنوز هم به لاو, 36, امروز. “من شمارش خودم به نامزدش به دلیل آنچه که من فرض شان را دوست داشت. من فکر می کردم وجود دارد و فقط به بررسی یک جعبه اما من به پایان رسید تا با خیلی بیشتر است.”

او ادامه داد: “من در حال حاضر با این روند و به عنوان او شروع به توجه به من که من واقعا من اجازه این تجربه برای من باز تا امکان اینکه به طور کامل دوست داشت و قدردانی از همه این که من بود. من به پایان رسید تا گرفتن به نمایندگی از یک نژاد مخلوط جامعه من در بر داشت مسیح (من عاشق شهادت!) و ازدواج شگفت انگیز ترین من تا کنون شناخته شده است. من می خواهم بگویم انجام این کار نشان می دهد یکی از بهترین چیزهایی است که تا به حال برای من اتفاق افتاده.”

Filipino Catherine Giudici Thought She Was on The Bachelor to Check a Box
ABC/ریک ROWELL

این طراح گرافیک به پایان رسید پس با توجه به پیروان خود. “آیا تعداد خود را,” او نوشت. “شما به مقصد به انجام چیزهای بزرگتر از جعبه چک کنید.)

Guidici ازدواج لاو در سال 2014. این جفت ارز به اشتراک گذاری ساموئل, 3 اشعیا 2 و میا 5 ماه. فصل خود را از کارشناسی خواهد بود بخشی از ABC, آینده, ویژه کارشناسی: بزرگترین فصل — تا کنونکه از ویژگی های 10 سه دقیقه قسمت که نگاهی به یاد ماندنی ترین فصل در سری’ تاریخچه.

سابق واقیعت ستاره نظرات بر روی پاشنه از راشل لیندسی صحبت کردن در مورد مسائل مربوط به تنوع در کارشناسی ملت است. لیندسی, 35, تنها, سیاه, سرب پس از نشان می دهد و در سال 2002 اولین.

فصل 13 نفر که در حال حاضر میزبان رسمی کارشناسی پادکست “لیسانس یک ساعت یک مبارک” نازل شده در جمعه 5 ژوئن که اگر همه چیز را تغییر ندهید او را پله به دور از حق رای دادن.

“آن بوده است از من پرسیده خواهد شد و من همچنان در این حق رای دادن اگر آن را در ادامه این راه. من نمی توانم. من باید برای دیدن برخی از نوع تغییر” او گفت: در AfterBuzz تلویزیون. “این مسخره است. آن را شرم آور. در این مرحله آن را شرم آور می شود وابسته به آن است.”

دالاس بومی افزود: “زمانی که شما در حال قرار دادن چیزی است که بسیار سفید و آیا هر نوع رنگ در آن است و شما در حال تلاش نیست که می تواند موثر باشد و تغییر است. من فکر می کنم که آنها باید در این نقطه به ما یک لیسانس برای فصل 25. من نمی دانم چگونه شما نیست. این مرا اذیت که برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده اند که ما فقط می گویند ” اوه, hush hush,’ و ‘اجازه دهید فقط حرکت در آن گذشته است.’ ما نیاز به تصدیق آن به دلیل آنچه که شما در حال انجام است و تداوم این نوع رفتار شما در حال ادامه است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>