فردا چشم دوخته اند همه ستاره عودت برای ‘برادر بزرگ’ این تابستان


Julie Chen Big Brother Yellow Dress CBS
میزبان ‘برادر بزرگ’ Julie Chen-Moonves. Sonja Flemming/CBS

ما بالاخره برادر بزرگ: All-Stars 2? CBS شده است بی سر و صدا در تماس با بازیکنان سابق به صورت بالقوه همه ستاره فصل تابستان امسال منابع متعدد به طور انحصاری آشکار به ما هفتگی.

در حالی که مذاکرات در حال انجام چندین سابق برندگان و قابل توجه فارغ التحصیلان باید نزدیک شده است در مورد بازگشت برای سالگرد 20th باشد نشان می دهد که توسط Julie Chen و برای اولین بار در جولای سال 2000. منابع به ما بگویید که بسیاری از آنها کاهش یافته است به دلایل مختلف خطر COVID-19 بودن یکی از آنها است.

به دلیل coronavirus فصل 22 نگاه متفاوت به عنوان فصل خواهد شد به احتمال زیاد شروع دیرتر از معمول ژوئن برتر تاریخ. با توجه به خودی بازیکنان نیز باید منزوی بیشتر از حد معمول خواهد شد و باید به قرنطینه برای 14 روز قبل از ورود به بازی به اطمینان حاصل شود که آنها سالم هستند.

رقابت نشان دادن واقعیت به ارمغان آورده است بازگشت بازیکنان سابق اما طرفداران را خواستار شده است برای یکی دیگر از کامل all-star season برای سال. اولین (و آخرین) یکی بود در فصل 7 که پخش شد در سال 2006 و برنده شد توسط مایک “بوگی” Malin.

وجود دارد نگران اولیه که همه گیر خواهد علت لغو این فصل به طور کامل اما CBS Entertainment رئیس جمهور کلی Kahl به تازگی مطمئن باشید طرفداران که نیست در این مورد.

“با عشق جزیره و برادر بزرگما هنوز هم امیدواریم که در این تابستان می تواند یک کمی دیرتر از معمول اما ما هنوز خوش بینانه در مورد گرفتن آن در” Kahl گفت: مهلت در اواسط ماه مه. “کسانی که نشان می دهد به نوبه خود در اطراف بسیار به سرعت برادر بزرگ است زندگی می کنند نشان می دهد هر هفته و عشق جزیره به معنای واقعی کلمه پخش شب پس از آن شاخه های آن را نشان می دهد لازم نیست پست طولانی فرآیندهای.”

فردا تا به حال هیچ نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de