چین خواستار شهروندان به اجتناب از استرالیا به عنوان اختلاف simmers

مردم پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus آنها به عنوان راه رفتن در سراسر یک تقاطع در پکن روز شنبه 5 ژوئن 2020. چین روز جمعه گزارش داد پنج جدید تایید coronavirus موارد همه آنها به ارمغان آورد توسط شهروندان چینی از خارج از کشور است. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

پکن (AP) — چین ارائه مشاوره به شهروندان خود به دیدار استرالیا با استناد به تبعیض نژادی و خشونت علیه زن در آنچه به نظر می رسد پکن آخرین تلاش برای مجازات این کشور برای دفاع از تحقیقات مربوط به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اخطار صادر شده توسط وزارت فرهنگ و گردشگری اواخر جمعه گفت: وجود اتحاد “بوده است افزایش در کلمات و اعمال تبعیض نژادی و اعمال خشونت علیه چینی ها و آسیایی ها در استرالیا با توجه به تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.”

“وزارت توصیه گردشگران چینی برای بالا بردن ایمنی خود آگاهی و جلوگیری از سفر به استرالیا” اخطار گفت.

به عنوان بخشی از خود را درک تلافی چین در حال حاضر به طور موثر به پایان رسید-واردات از استرالیا جو با قرار دادن تعرفه بیش از 80 درصد محصول را متهم استرالیا از نقض سازمان تجارت جهانی قوانین پرداخت یارانه جو تولید و فروش این محصول در چین در زیر هزینه های تولید. که یک هفته پس از چین ممنوع واردات گوشت گاو از استرالیا چهار بانک کشتارگاهها بیش از برچسب زدن به مسائل.

استرالیا تجارت وزیر سیمون بیرمنگام در روز سه شنبه گفت این کشور نمی خواهید یک جنگ تجاری اما گفت که چین “ساخته شده است خطاها از هر دو واقعیت و قانون” در اعمال قوانین سازمان تجارت جهانی و اضافه کرد که هیچ شواهدی وجود دارد که استرالیا مشغول بود در آزادسازی محصولات.

استرالیا بوده و در میان کشورهای فشار برای تحقیقات بین المللی به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس و پاسخ به آن است. پکن را رد کرده است اقدامات خود را برابر استرالیا گوشت گاو و جو به ترتيب مربوط به آن تماس.

سازمان بهداشت جهانی است متمایل به تماس از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی مستقل پروب به چگونه آن را مدیریت بین المللی پاسخ به این ویروس که اولین بار در چین در اواخر سال گذشته. ارزیابی می کنند و از نگاه کردن به مسائل از جمله ریشه های این ویروس است.

سفیر جمهوری مردم چین چنگ Jingye است تا به گفته رسانه های استرالیا که این کشور ممکن است به صورت یک چینی تحریم گردشگری آن و صادرات از شراب و گوشت گاو و کالاهای دیگر اگر دولت فشرده برای coronavirus پرس و جو.

چین شماره 1 بازار استرالیا و گوشت گاو و حسابداری برای حدود 30 درصد از صادرات است. آن را نیز بزرگترین خریدار خارجی از استرالیا جو.

پکن به طور منظم استفاده می شود تا دسترسی به بازار بزرگ برای تنبیه دولت از نروژ به کانادا در منازعات سیاسی. مقامات چینی به طور معمول حاضر به تایید یک تجارت اختلال مربوط به سیاسی برخورد اما آن را روشن پکن می خواهد سازش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de