کریستبل وارد خلیج مکزیک

طوفان گرمسیری کریستوبال در ادامه به جمع آوری قدرت و جمعه به عنوان آن را وارد خلیج مکزیک و با هدف برای لوئیزیانا.

از اوایل جمعه شب طوفان تا به حال پایدار باد از 40 مایل در ساعت بود و قرار بود 535 مایلی جنوب دهان از رودخانه می سی سی پی با توجه به National Hurricane Center.

آن را به سمت شمال به سواحل خلیج فارس متحده در حدود 13 mph فدرال پايتخت گفت. سیستم گرمسیری افسردگی پیش از آن در روز اما “دوباره تقویت شد و به یک طوفان گرمسیری” از روز جمعه پیش بینی گفت: در بحث بیانیه.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی. ادم ادواردز گفت: او از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام پیش-ریزش زمین اضطراری فدرال. New Orleans شهردار LaToya Cantrell صادر اضطراری فاجعه اعلام خواهد کرد که اجازه می دهد این شهر برای دسترسی به بیشتر منابع مالی و منابع است.

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای شمال سواحل خلیج فارس تقریبا از مورگان شهر لوئیزیانا به لبه غربی شهرستان والتون فلوریدا. چنین هشدار نیز اعمال می شود به لوئیزیانا دریاچه Pontchartrain.

یک موج طوفان هشدار صادر شد برای دهان از رودخانه می سی سی پی که به معنای “خطر تهدید کننده زندگی آبگیری” با توجه به طوفان مرکز.

در روز قبل از آن مرکز صادر طوفان گرمسیری برای تماشای بخش هایی از جزیره یوکاتان از جمله Cozumel و کانکون.

اوایل جمعه کریستبل ادامه داد: به آرامی بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن بیش از مکزیک که در آن شده است و برای نزدیک به دو سال پس از ساخت ریزش زمین به عنوان یک طوفان گرمسیری در روز چهارشنبه. با توجه به آن تقریبا ثابت حرکت از بعد از ظهر پنجشنبه نزدیک به 30 اینچ از بارش باران کاهش یافته بود بیش مکان در آمریکای مرکزی. از طریق شنبه چند اینچ بیشتر باران هنوز هم می تواند سقوط بخشهایی از مکزیک, بلیز, El Salvador, جنوب هندوراس و از جنوب گواتمالا. این بارش می تواند تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل و رانش زمین. طوفان مجموع بارندگی مقدار می تواند بیش از 35 اینچ توسط باران در نهایت به پایان می رسد.

یک بار کریستبل حرکت می کند به دور از مکزیک, فصل دوم آغاز می شود.

در شنبه کریستبل را تقویت بیش از خلیج مکزیک و رشد در اندازه. انتظار می رود به عنوان بزرگ و کج طوفان با قوی ترین بادها و باران سنگین ترین رود در سمت شرق گردش خون.

کریستبل است که انتظار می رود به ریزش زمین های زیادی طوفان گرمسیری جایی بین هوستون, New Orleans, یا, Mobile, آلاباما, و به احتمال زیاد در امتداد سواحل لوئیزیانا. ریزش زمین زمان خواهد بود یا اواخر یکشنبه و اوایل دوشنبه.

با توجه به اندازه بزرگ آن طوفان گرمسیری نیروی باد و بارش شدید باران و طوفان می تواند شروع برای مناطق در امتداد سواحل خلیج فارس در اوایل شنبه شب کامل 24 ساعت جلوتر از پیش بینی ریزش زمین. با توجه به وزش زمینه و بزرگ باران سپر اثرات آن را گسترش دور از مرکز طوفان.

مردمی در امتداد سواحل خلیج فارس نیاز به آماده شدن برای طوفان گرمسیری اثرات این آخر هفته. در شرایط وزش خطر طوفان گرمسیری نیروی باد می تواند رخ دهد در این آخر هفته از لوئیزیانا به غرب فلوریدا تکدی.

در علاوه بر این به باد خطر وجود دارد خطرناک موج طوفان از لوئیزیانا به فلوریدا خم بزرگ.

بارندگی خواهد بود شاید گسترده ترین خطر از همه با باران های سنگین ممکن است از تگزاس به فلوریدا. سیل ساعتهای صادر شده برای 18 میلیون نفر در سراسر آسیای مرکزی و جنوب فلوریدا و جنوب شرقی لوئیزیانا. بارش نرخ در این مکان می تواند رویکرد 2″ و یا بیشتر در هر ساعت به ویژه دوشنبه و بارش بالغ می تواند رویکرد 10″ از طریق اوایل هفته آینده.

زمانی که نام اوایل این هفته کریستبل تنظیم رکورد جدید برای اولین ثالث به نام طوفان اقیانوس اطلس فصل است. سومین طوفان فصل به طور معمول فرم نیست تا اوت 13.

کریستبل پیوست صفوف گرمسیری طوفان آرتور و طوفان گرمسیری برتا که هر دو نیز شکل گرفته و جلوتر از اقلیمی میانگین برای “A” و “B” طوفان به نام از سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de