همه چیز از جی جی حدید و اعضای خانواده او گفته اند در مورد بارداری

مدل مادر-به-می شود! Gigi Hadid تایید کرد که در ماه آوریل که او در انتظار او و Zayn Malik‘s اولین فرزند شده است و باز در مورد بارداری بوده است.

“جی جی باردار است و او و گروه آنقدر در عشق” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در زمان. “او همیشه می خواستم برای شروع یک خانواده با Zayn.”

بعد از آن در همان ماه دیگر خودی نشان داد “جی جی بوده است او گفتن دوستان و خانواده در مورد دوران بارداری, اخبار و تلاش برای نگه داشتن آن پایین کلید. او شده است بسیار سپاسگزار برای تمام خوبی آرزوها و تبریک او را دریافت کرده است. او خیلی هیجان زده می شود یک مادر و خیلی خوشحال می شود و به گام گذاشتن در این سفر جدید از مادری به خصوص با Zayn در کنار او.”

همانطور که برای ملک, 27 سابق یک جهت عضو “نمی تواند بیشتر هیجان زده.”

زن و شوهر نوزاد اخبار آمد و سه ماه بعد از ما تایید کرد که آنها آشنایی دوباره پس قبلا تماس آن واریز شده است.

“آنها را با هم بسیار به تازگی” خودی مشترک با آمریکا در ماه ژانویه است. “آنها تلاش کرده اند آن را به کار به مدت سه ماه شده است آهسته و مداوم است.”

حدید 25 و “گرگ و میش تا سحر” خواننده شد اولین مرتبط در نوامبر 2015. پس اول خود را فروپاشی نزدیک به سه سال بعد آنها به طور خلاصه پیوست قبل از تقسیم دوباره در ژانویه 2019. این مدل در ادامه به تاریخ عروسی‘s تایلر کامرون.

“من هیجان زده برای او” سابق واقیعت ستاره, 27 گفت: ESPN غرب پس دختر سابق خود را در دوران بارداری نشان می دهد. “من برای او خوشحال است. او در حال رفتن به باور نکردنی ترین ، او دلسوز, شیرین, فرد, و او را به شگفت انگیز است.”

پیمانکار عمومی در رفت و بگویید ما به طور انحصاری در مه: “من دامن زده ، … او می آید از یک خانواده بزرگ است, بنابراین من بسیار هیجان زده برای او.”

نگه داشتن اسکرول به خواندن آنچه حدید و اعضای خانواده او گفته اند در مورد لس آنجلس بومی بارداری از هوس به مد نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>