سابق Mattis speechwriter می گوید او توسط ژنرال بازنشسته حمله تهمت

پسر Snodgrass که مشغول به کار به عنوان یک مشاور سابق وزیر دفاع جیمز Mattis می گوید که در حالی که او شگفت زده شد که Mattis به تازگی با صدور نادر انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او همچنین معتقد است که او مشتاق به صحبت کردن.

“من فکر می کنم وجود دارد یک عنصر Mattis که فقط نمی خواهید به دست این قایق” Cmdr. مرد Snodgrass سابق پنتاگون مدیر ارتباطات و Mattis ارشد speechwriter گفت: اخبار یاهو’ “Skullduggery” پادکست.

در چهارشنبه Mattis بازنشسته دریایی طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین وزیر دفاع گفت: او “عصبانی و وحشت زده” در کاخ سفید در پاسخ به سراسر کشور تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید.

“زمانی که من به ارتش پیوست برخی از 50 سال پیش من سوگند سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی” Mattis در بیانیه ای گفت ایمیل به خبرنگاران گفت.

“هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود — بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.”

Snodgrass گفت که او دیده است Mattis نفرین و حتی پرتاب همه چیز در یک جا از سرخوردگی در آورده با همکاری با رئیس جمهور اما افزود که Mattis به ندرت تسلیم احساسات و عواطف خود را.

“او شده است یک چسبنده به فلسفه رواقیون,” Snodgrass گفت Mattis. “او معتقد است که در تلاش برای کارشناسی ارشد کنترل خودتان است.”

چند ژنرال را علنا مورد رئیس جمهور برای سیاسی نظامی در روزهای اخیر. Mattis بیانیه که برای اولین بار گزارش شده توسط اطلس صریح است در مورد تهدید است که Mattis معتقد است ناروا به شمار.

“او همیشه سرباز خوب حتی در خصوصی” Snodgrass گفت. “من می توانید تعداد بار در دو دست که او می خواهد یا هیئت مدیره این هواپیما پس از یک ویژه ستیز جلسه خارج از کشور با کاری که رئیس جمهور انجام داده بود مانند یک سرزده خوراک توییتر انفجار که پیچیده تلاش خود را در ناتو و یا پیچیده و تلاش های خود را در خاورمیانه است.”

اما Snodgrass گفت Mattis هرگز گله و شکایت و نگهداری مشغول به کار است.

ملی گفتگو کرده است با تمرکز بر استفاده از قدرت نظامی برای محدود کردن اعتراض از روز شنبه زمانی که در کاخ سفید مستقر گارد ملی به گاهی اوقات با خشونت پاک کردن خیابان ها از تظاهرکنندگان. روز دوشنبه وزیر دفاع علامت Esper توصیف اعتراض مناطق به عنوان “جنگ فضایی” پاک می شود و رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley دیده می شد در مبارزه با خستگی در خیابان های پایتخت.

برخوردار شده اند ممکن است باعث رئیس جمهور سوء استفاده از سربازان Snodgrass گفت: اما او نشانی بود و نه به طور خاص در مورد نظامی است.

“من فکر می کنم که [به سفارش نیروهای نظامی برای سرکوب اعتراض] بود نقطه شکستن” Snodgrass گفت. “شما تا به حال دریاسالار مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک ارتش که البته به طور گسترده ای مورد احترام در هر دو طرف راهرو او برای اولین بار در خارج از دروازه به انتشار بیانیه ای گفت که او شانس تهمت رهبری و استفاده از ارتش در یک بسیار سیاسی مد.”

جیمز Mattis و سپس ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع در کاخ سفید جلسه در سال 2017. (کوین Dietsch/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

مولن نوشت: در اقیانوس اطلس در روز سه شنبه بود که او “بیمار” از صحنه خارج از کلیسای جان که در آن سربازان با استفاده از گاز اشک آور بر مسالمت آمیز معترضان به روشن شدن فضا برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op.

Mattis نظرات منتشر شده چندی پس از مولن شد به همان اندازه ویرانگر است.

به نام او تهمت “اول رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است. ما می توانیم متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در جامعه مدنی ما. “

Snodgrass گفت که او معتقد است Mattis صحبت کرد چرا که او از ترس یک “قابل نقض” بین مردم و ارتش است. او گفت: این آسیب را برای آمریکا به دیدن “فعال وظیفه سربازان آمریکایی در حال رژه در خیابان و زور قرار دادن پایین شدند.”

Mattis عمومی توبیخ رئیس جمهور است که به شدت از شخصیت Snodgrass گفت. Mattis تدریس یک بخش از کلاس دفاع به نام “Capstone” که در آن او گفت: “هنگامی که شما بازنشسته لباس خود را و یا زمانی که شما بازنشسته از ارشد عمومی موقعیت شما بازنشسته زبان خود را” Snodgrass به یاد می آورد.

حتی زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده Mattis کار پیچیده تر به طور کلی معمولا “چشم رول و یا می گویند چیزی حدود 10 تا 15 ثانیه در مورد نارضایتی خود را,” Snodgrass گفت. “و سپس آن را ‘OK ما باید یک کار را انجام دهد.'”

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>