جورج فلوید مرگ: ضد نژادپرستی تظاهرات پر ما خیابان

تظاهرکنندگان استقرار یک “Black Lives Matter” بنر در نزدیکی کاخ سفید در 6 ژوئن سال 2020 است. عکس: AFP

تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ ادامه داد: ما به عنوان جنبش باعث قتل او در دست پلیس وارد یک آخر هفته دوم.

با تظاهرات در همبستگی جریان است در سراسر جهان پلیس بسته کردن یک منطقه گسترده ای در اطراف کاخ سفید با سیاه و سفید توری های فلزی به عنوان ده ها هزار نفر از مردم — سیاه و سفید و قهوه ای هر دو جوان و قدیمی-بسیج برای عدالت نژادی.

“این مبارزه اتفاق می افتد شده است برای بسیاری از دهه صدها سال در این نقطه از زمان خود را برای تغییر زمان آن به آینده روشن گفت:” واشنگتن بومی کریستین Montgomery, مادر, a 10-year-old boy.

“Im بنابراین در اینجا پسر من است نه بعد از برچسب است که گردش خون در سراسر جهان است.”

برخی از معترضان تصاویر پیوست شده فلوید و دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس به بلند مانع اطراف کاخ سفید است.

در یک هوای آفتابی اما ظالم داغ روز, بسیاری از مردم عینک ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. داوطلبان دست از آب و سایر منابع به عنوان منطقه در زمان بر روی یک بلوک پرنیان با کامیون مواد غذایی و فروشندگان فروش Black Lives Matter تی شرت.

پرسنل نظامی به تماشای بیش از جمع آوری و هلیکوپتر دور سربار به عنوان برخی از معترضان رقصید در حالی که دیگران فریاد زد: “این aint no حزب!”

در بازار ملی شمشیربازی و لباس شخصی سپاه پاسداران مسدود معترضان از مراحل یادبود لینکلن که در آن حقوق مدنی آیکون مارتین لوتر کینگ جونیور معروف تحویل داده و خود را “من یک رویا دارم” گفتار در سال 1963 شفاعت برای پایان دادن به نژاد پرستی در ایالات متحده است.

“به عنوان آفریقایی-آمریکایی ها ما در اینجا به آوردن پیام ما امید گفت این باطل سیستم نمی خواهد ما تعریف” گفت: Deniece Laurent-Mantey, 31 بود که در میان جمعیت زیادی وجود دارد.

“مارتین لوتر کینگ اینجا ایستاده بود و پس از سال های بسیاری از ما در اینجا با یک پیام جدید از امید,” او اضافه شده است.

این تظاهرات به موجب فیلم یک افسر پلیس زانو در Floyds گردن برای تقریبا ده دقیقه به او التماس کرد برای زندگی خود را — این آخرین مورد از سفید و مقامات مجری قانون بودن مقصر مرگ گزارشی فرد است.

خشم پس از Floyds مرگ در مینیاپولیس در مارس 25 منفجر شده به جدی ترین ناآرامی های مدنی در امریکا از شاه ترور شد در سال 1968.

تظاهرات مسالمت آمیز دارای عقاید شنبه در دیگر شهرهای آمریکا: هزاران نفر بسیج در محل در سراسر شهر نیویورک; یک جمعیت عظیم جمع آوری شده قبل از Philadelphias موزه هنر; شیکاگو مقامات تعطیل یاد Lake Shore Drive به منظور تسهیل در تظاهرات; تظاهرکنندگان راهپیمایی در لس آنجلس.

مبارزه با

اما تظاهرات در واشنگتن شد و انتظار می رود به بزرگترین معترضان نه روز پیش در مینیاپولیس قبل از پخش در سراسر کشور و سپس در خارج از کشور.

یادبود برای Floyd برگزار می شد روز شنبه در Raeford, کارولینای شمالی, دولت, جایی که او به دنیا آمد پس از یک مراسم یادبود در مینیاپولیس در روز پنج شنبه.

صدها نفر منتظر در صف برای مشاهده Floyds تابوت برخی از نگه داشتن چتر برای دفع آفتاب داغ, گزارش های خبری گفت:. برخی از sobbed برگزار شد و بسیاری از تلفن های همراه خود را بالا در هوا به عنوان یک نعش کش وارد با تابوت.

پاتریشیا تامپسون 55 ساله آمریکایی آفریقایی تبار در خارج از کاخ سفید با او خواهرزاده و برادرزاده گفت که او امیدوار است این یک نقطه عطف در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

“من احساس می آنال, مبارزه با, مبارزه با, مبارزه با, و ناگهان همه چیز را فقط از طریق شکست,” او گفت: با اشاره به شرکت ها و سازمان ها که برای اولین بار گرفته شده از یک مکان ایستادن در برابر نژاد پرستی.

روز جمعه شهردار موریل Bowser خود از واشنگتن است که در درگیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر تندرو دست زدن به ناآرامی رونمایی از نقاشی دیواری خیابان مطلب “Black Lives Matter” در غول زرد نامه ها در جاده ها منجر به طور مستقیم به قصر ریاست جمهوری.

تظاهرات در خارج از کشور

در پایتخت های اروپایی و فراتر از معترضان تکرار خشم آمریکا شدند.

“وقت آن است که برای رایت کردن نژادپرستی نهادی” یک بلندگو فریاد زد: از طریق یک بلند گو حرف زدن در یک hooting جمعیت هزار نفر در خارج از ساختمان پارلمان در لندن در حالی که در استرالیا بومی معترضان انجام یک سیگار سنتی مراسم در آغاز یک “Black Lives Matter” اعتراض در سیدنی.

روز از تظاهرات در آمریکا-که شامل شیوع غارت و خشونت-دیده می شود پلیس جدید سوء استفاده, که برخی از آنها دستگیر شده در دوربین.

در بوفالو, نیویورک دو پلیس به اتهام جنایت حمله روز شنبه پس از آنها فیلم برداری تنه زدن یک 75 ساله می گوید که سقوط کرد و ضربه سر خود را و شروع به خونریزی از گوش.

در Indianapolis, پلیس تحقیقات پس از یک ویدئو ظهور نشان می دهد حداقل چهار افسر هدف قرار دادن یک زن با باتوم و شلیک فلفل توپ در هفته گذشته است.

اما وجود دارد برخی از تغییرات به عنوان به خوبی. در سیاتل شهردار و رئیس پلیس اعلام کرد به طور موقت ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور. در دنور یک قاضی فدرال منع استفاده از عوامل شیمیایی و پرتابه مانند گلوله های لاستیکی علیه معترضان مسالمت آمیز. و در دالاس نمرات پلیس راهپیمایی در همبستگی با معترضان.

خارج از کنترل

ناآرامی دست ترامپ یکی از بزرگترین چالش های خود را پر سر و صدا ریاست جمهوری است.

در حالی که محکوم Floyds مرگ او اتخاذ موضع سختی نسبت به معترضان خواستار آنها را “اراذل و اوباش” یا “تروریست” و متهم شده است که از تشدید تنش.

حقوق مدنی در آمریکا گروه باید طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت نیروهای امنیتی اخراج فلفل توپ و بمب های دود به آسمان تظاهرات مسالمت آمیز در واشنگتن قبل از رئیس جمهور راه می رفت به نزدیکی یک کلیسا برای یک عکس op در اوایل این هفته.

برخی از اوایل تظاهرات خدشه دار شد شورش و غارت اما اکثر مسالمت آمیز است پس از آن.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de