Gwyneth! اما! ببینید چه ستاره در حال خواندن در میان قرنطینه

Gwyneth Paltrow, برای, یک, استفاده شرکت او گوک به عنوان یک پلت فرم برای راه اندازی یک باشگاه کتاب در ماه آوریل است. او دعوت گوک جامعه عملا اتصال پس از خواندن انتخاب کتاب از جمله چقدر از این تپه طلا توسط C Pam ژانگ و عرض از اشتیاق با Shubhangi Swarup.

در طول Paltrow شخصی خود و خواندن برنده اسکار raved در مورد فانی خواننده‘s همیشه خانه کتاب است. “در بهشت این تنبل صبح یکشنبه خواندن همیشه خانه ای زیبا و منحصر به فرد خاطرات از انواع مواد غذایی به عنوان یک شخصیت مرکزی” او نوشت: از طریق Instagram است. “من چگونه عشق ورزیدن @fannysinger می نویسد: دستور العمل های خود را در نثر با سست دستورالعمل آن را بسیار جذاب و زیبا و این موضوع کاملا بجا (به حداقل می گویند). @alicelouisewaters چه زیبا مادر شما هستند. Brava به شما هر دو 💕.”

اما رابرتز و بهترین دوست او Karah Preissشده های خود را ادبی توصیه های ماهانه خود را از طریق Belletrist باشگاه کتاب پس از 2017. این گروه های مجازی خود را از دست داده حرکت در میان coronavirus همه گیر که در طول این داستان وحشت آمریکایی بازیگر اعلام کرد آنا جزایر‘ثانیه کتاب V. ممکن است را انتخاب و برداشت Lily King‘s نویسندگان و دوستداران برای ماه آوریل است.

رابرتز باز به رواج در ماه آوریل در مورد اینکه چرا او علاقه مند در شروع او در حال حاضر محبوب باشگاه کتاب. “[I] احساس چیزی گم شده بود به عنوان دور به عنوان یک محل که توصیه چیزهایی که من می خواهم می خواهم به عنوان خوانده شده,” the Scream Queens آلوم گفت: در آن زمان. “اکثر مردم لازم نیست که زمان به ریختن از طریق چندین لیست به شکل چه به عنوان خوانده شده. ما می خواستیم برای ایجاد یک محل که در آن آن را آسان برای پیدا کردن چیزهایی که شما می دانید که شما در حال رفتن به می خواهم.”

در همین حال باراک اوباما و میشل اوباما تیمی را به سرگرم کردن بچه ها در خانه گیر کرده در میان قرنطینه با خواندن کتاب های کودکان با هم. Peter H. رینولدزکلمه جمع آوری شد و در میان داستان زن و شوهر مشترک با خوانندگان جوان.

در برخی موارد, Michelle قرار داده است در انفرادی storytime جلسات. “این چنین شادی صرف من دوشنبه ها خواندن با همه شما,” او نوشت: از طریق Instagram است. “من عاشق دیدن این عکس از خود را آنهایی که کمی خواندن همراه — با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری و اظهار نظر در مورد آنچه در آن به معنی برای شما به عنوان پدر و مادر به یک استراحت کوچک در طول این زمان. من امیدوارم که شما و کودک شما را به ادامه خواندن در خانه این تابستان!” ⁣

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>