در S. آفریقا ویروس کانون, COVID-19 بیماران دریافت اولویت

AFP/فایل

کیپ تاون: به عنوان coronavirus موارد سنبله در آفریقای جنوبی کیپ غربی استان مرکز کشور شیوع پزشکان ابراز نگرانی در مورد بیماری های دیگر نادیده گرفته شده در حالی که توجه پزشکی متمرکز شده است COVID-19.

کیپ غربی استان یک مقصد توریستی محبوب خانه ساحلی شهر کیپ تاون حساب 66 درصد از آفریقای جنوبی 43,434 coronavirus موارد و 77 درصد از 908 مرگ و میر.

مقامات استانی پیش بینی عفونت را تقریبا چهار برابر به 100,000 در هفته های آینده.

بسیاری از پزشکان پزشکی منتقل شده اند از بخش تخصصی مانند سرطان و بی هوشی برای کمک به درمان COVID-19 بيمار.

اما تعداد زیادی از بیماران دیگر می تواند در سمت چپ در تلو تلو خوردن به عنوان یک نتیجه.

در کیپ تاون Groote Schuur بیمارستان حدود نیمی از کارکنان شده است اختصاص داده شده برای نقل و انتقال به عنوان همه گیر سراسیمه به سمت قله می رود بین پایان ماه ژوئن و اوایل ماه جولای.

کارشناسان ترس این می تواند در برنامه ریزی عمل جراحی و سایر خدمات است.

“این تمرکز شدید بر روی COVID ایجاد کرده است یک پرونده از بیماران با غیر COVID بیماری که قادر به دسترسی به مراقبت” یک گروه از پزشکان از Groote Schuur نوشت: در آفریقای جنوبی مجله پزشکی ماه گذشته.

“بسیاری از سرطان, تشخیص و در نتیجه درمان به تعویق افتاده اند که باید تعویض مفصل و جراحی آب مروارید,” پزشکان گفت و هشدار داد که بیماران با شرایط مزمن مانند دیابت و آسم به حال “قرار ملاقات از دست رفته”.

“بسیاری از آنها قادر به دسترسی به داروها” آنها اضافه شده است.

Groote Schuur متخصص گوش حلق و بيني یوهانس Fagan با اشاره به این که پزشکان در حال حاضر به “بازی خدا” قبل از همه گیر با توجه به محدود منابع سلامت. این ویروس به انباشت اشیاء بدست آمده فشار بیشتر بر روی سیستم.

“این یک موضوع با وزن بالا که باید مراقبت زیرا ما فقط نمی تواند درمان همه” Fagan گفت.

“اما بحث این است که واقعا اتفاق می افتد چرا که همه چیز است که با تکیه به سمت COVID در حال حاضر است.”

‘سیل از بيماران

چندین بیمارستان در شهر کیپ تاون به خبرگزاری فرانسه گفت که آنها تا به حال متوقف انتخابی تصویربرداری روش و عمل جراحی در حالی که درمانگاه های سرپایی شده بود کوچک.

بسیاری از بیماران نیز اجتناب بازدیدکننده داشته است بیمارستان برای ترس از ابتلا به ویروس.

دانشگاه کیپ تاون انکولوژیست جانت پرکس گفت: روال بررسی یو پی اس لغو شده بود.

“بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان که… نمی شود تشخیص داد زیرا آنها در تصویربرداری (و دسترسی) به مراقبت های بهداشتی اولیه درمانگاه” پرکس گفت: AFP.

او پیش بینی شده “یک نوع از سیل از بیماران در پایان از همه گیر که احتمالا پیشرفته تر از آنها می شده اند اگر آنها تشخیص داده شده است و یا در طول درمان این بیماری همه گیر”.

پزشکان می ترسیدند آنها را فاقد ظرفیت برای روشن شدن این پرونده از بیماران مبتلا به بازگشت به بیمارستان پس از وقوع به پایان رسید و پس از صرف ماه بدون روال بررسی یو پی اس و درمان است.

“ما در حال حاضر باید یک خسته بهداشت و درمان نیروی کار و آن دسته از بیماران هنوز هم برای رفتن به غفلت وجود دارد و نه یک طرح بازیابی در محل” پرکس گفت.

تخمین زده می شود که این ویروس ایجاد یک انبار در حدود 150,000 روش در آفریقای جنوبی با توجه به کیپ تاون-بر اساس استادان بروس Biccard و لیدیا Cairncross در مقاله اخیر منتشر شده در کشور را روزانه آنلاین Maverickl.

در ضمن تعداد فزاینده ای از کارگران بیمارستان در حال انقباض COVID-19 — قرار دادن فشار اضافی بر روی نازک کارکنان امکانات.

بیش از 1700 سلامت کارگران آلوده شده اند از coronavirus آمار, Western Cape در مارس 17 از آنها فوت کرده اند.

دولت تقویت شده است پاسخ خود را با راه اندازی بیمارستان درست و مجدد و استقرار نظامی پزشکی از پرسنل کمتر-استان را تحت تاثیر قرار.

روز جمعه رئیس جمهور سیریل Ramaphosa پرداخت اولین سفر خود را به شهر کیپ تاون از آفریقای جنوبی رفت و تحت مستند در 27 مارس ،

“کیپ غربی است که کانون COVID-19 عفونت و این نگرانی ما عمیق” Ramaphosa گفت که ارتش آماده “را در دفاع از پرسنل نظامی که قادر خواهد بود برای آمدن به استان بلافاصله دست به من قرض بدهید”.

“ما نیاز به کار بیشتر کارگران بهداشت و درمان,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de