عروسی ایرانی در پارتی سوخت جدید COVID-19 خروش رییس جمهور روحانی می گوید

فایل عکس: حسن روحانی رئیس جمهور ایران در حال سخنرانی در مراسم افتتاحیه ایران 11th مجلس به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) ادامه دارد, در تهران

دبی (ایسنا)- – یک مراسم عروسی منجر به یک موج جدید در عفونت کروناویروس در ایران, حسن روحانی رئیس جمهور گفت: اما اصرار این کشور تا به حال هیچ گزینه ای جز نگه داشتن اقتصاد خود را باز با وجود هشدارهای موج دوم این بیماری همه گیر.

ایران است که به تدریج آرامش بخش آن مستند از اواسط ماه آوریل تا گزارش افزایش شدید نرخ جدید روزانه عفونت در روزهای اخیر. پنجشنبه تلفات 3,574 موارد جدید به بالاترین سطح خود از ماه فوریه هنگامی که شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است.

“در یک مکان ما شاهد اوج این بیماری همه گیر منبع که عروسی بود که مشکلاتی را برای مردم و کارگران بهداشت و درمان و ضرر و زیان به اقتصاد کشور و سلامت سیستم” روحانی گفت: دولت در تلویزیون. او نگفت که و یا که در آن عروسی صورت گرفت.

موارد جدید آغشته به 2,886 در جمعه آوردن ایران در مجموع موارد به بیش از 167,000 با بیش از 8 ، 000 مرگ و میر.

مقامات بهداشتی شده اند هشدار از موج دوم شیوع اما می گویند دلیلی برای افزایش موارد جدید می تواند گسترده تر تست. یک مقام رسمی گفت: حدود 70 درصد از موارد جدید در تهران در میان کسانی که تا به حال سفر خارج از پایتخت در روزهای اخیر.

ایران شده است در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما مقامات نگران هستند که اقدامات برای محدود کردن و زندگی اقتصادی برای مهار این ویروس می تواند اجسام در حال حاضر اقتصاد در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت تحریم های بین المللی.

“در این شرایط ما هیچ انتخاب دیگری است که وجود دارد هیچ گزینه دوم” روحانی اضافه شده است. “ما باید به کار کارخانه های ما به طور فعال ما مغازه ها باید باز باشد و وجود دارد به حرکت در کشور تا آنجا که لازم است.”

دانشگاهها بازگشایی در روز شنبه پس از بسته شدن بیش از سه و نیم ماه, دولت, رسانه ها گزارش شده است. کودکان را بازگشایی در زمان یک هفته زمانی که قرآن و زبان کلاس نیز رزومه روحانی گفت:

(ویرایش توسط Pravin کاراکتر)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>