کیت و ویلیام به اشتراک گذاری جدید عکس خانوادگی پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت

انجام بخشی خود را. پرنس ویلیام و دوشس کیت مشترک یک خانواده جدید عکس های کودکان خود را از پرنس جرج و شاهزاده خانم شارلوت داوطلبانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Prince William and Duchess Kate Share New Family Photo in Honor of Volunteers Week
پرنس ویلیام و کیت میدلتون در بازدید از یک ‘Les Voisins در عمل’ رویداد در پاریس در مارس 18, 2017 در فرانسه. مگا

کنزینگتون سلطنتی Instagram account ارسال شده توسط picture در تاریخ شنبه, ژوئن 6, ویلیام, 37, پیاده روی در کنار جورج 6 و شارلوت, 5, در حالی که آنها بازدید Sandringham و مستغلات در ماه آوریل است. دوک کمبریج — که او نیز سهام شاهزاده لویی, 2, با کیت برگزار چتر بیش از فرزندان خود در حالی که آنها رفت و به بسته بندی و تحویل غذا به قرنطینه محلی.

ملکه الیزابت دوم مشترک جدید عکس در خود Instagram حساب در روز شنبه همراه با یک پیام ویژه به عنوان داوطلبانه ملی هفته بسته در انگلستان

“به عنوان داوطلب در هفته تساوی به نزدیک الهام بخش است به تأمل در بسیاری از هزاران نفر از مردم که از طریق اقدامات خود را از سخاوت و مهربانی دست یافته اند بنابراین برای خوب بیشتر,” او نوشت. “من آن را با بهره چگونه مردان و زنان از سراسر جهان از جمله خود من و خانواده شده اند کمک و شناخت نقش حیاتی داوطلب. من ارسال من بهترین آرزوهای خود را به همه کسانی که خود را تا آزادانه و selflessly در خدمت دیگران است.”

کنزینگتون سلطنتی Instagram account ارسال شده عکس از شارلوت در مارس پیش از تولد او به عنوان او و خانواده سلطنتی بسته بندی شده و تحویل بسته های مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند.

ویلیام نازل شده در جمعه, ژوئن 5, که او به طور مخفیانه بوده است داوطلبانه در Shout85258 — یک خط حمایت است که کمک می کند تا با مسائل از جمله خود آسیب قلدری رابطه با چالش های سوء استفاده و افکار خودکشی. دوک, کیت, 38, پرنس هری , و Meghan Markle تاسیس این سرویس در ماه نوامبر سال 2019.

ویلیام و کیت ستایش انگلستان برای موفقیت ملی داوطلب هفته در یک چت تصویری با سازمان ها آگاهانه جوانان و مچینللته جامعه تاج پاسخ اوایل این هفته.

“این ملی داوطلب در هفته و من می خواهم بگویم با تشکر از شما از هر دوی ما. با تشکر از شما برای همه کار داوطلبانه شما انجام می دهند با تشکر از شما برای همه زمان و تلاش شما در حال قرار دادن در. آن بوده است بسیار با ارزش و مهم است که شما بچه ها در حال انجام است و شما شده اند تاسیسات به تمام افرادی که به شما کمک کرده در منطقه” ویلیام گفت.

کیت افزود: “یکی از چیزهایی که شگفت انگیز می باشد این است که اگر هر کس در جوامع خود را به حمل و هنوز هم جشن داوطلبانه در راه است که آنها شده اند در طول بیماری همه گیر. هر کس چیزی رو به عقب است.”

ماه گذشته این زوج سلطنتی به نظر می رسد در هر ایستگاه رادیویی در انگلستان را به آگاهی به مسائل مربوط به سلامت روان و یادآوری شنوندگان که “ما همه متصل شده و شما تنها نیستید.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>