‘Kettling’ از معترضان مسالمت آمیز را نشان می دهد تهاجمی تغییر توسط پلیس نیویورک


NYPD افسران به صورت یک خط پس از حکومت نظامی کاهش یافت و در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس در بروکلین یکشنبه, ژوئن 3 سال 2020 است. (Amr Alfiky/نیویورک تایمز)

نیویورک — آن حدود 8:45 p. m. در بروکلین در چهارشنبه 45 دقیقه گذشته این شهر مقررات منع رفت و آمد زمانی که یک تظاهرات مسالمت آمیز مارس مواجه می شوند یک خط از پلیس ضد شورش در نزدیکی Cadman پلازا.

صدها نفر از تظاهرکنندگان ایستاده بود وجود دارد برای 10 دقیقه شعار اسلحه مطرح شده تا رهبران خود تصمیم گرفت به نوبه خود این گروه در اطراف و منطقه را ترک می کنند.

آنچه تا به حال دیده نشده بود که پلیس ضد شورش به حال آب گرفتگی میدان پشت سر آنها درگیر شدن در قانون اجرای تاکتیک به نام kettling که شامل محاصره معترضان به طوری که آنها هیچ راهی برای خروج از یک پارک شهر بلوک و یا دیگر فضای عمومی و سپس شارژ آنها و ساخت بازداشت.

برای 20 دقیقه بعد در مرکز شهر بروکلین افسران نوسانی باطوم تبدیل به یک تظاهرات بود که عمدتا مسالمت آمیز به یک صحنه از هرج و مرج است.

این kettling عملیات انجام شده توسط پلیس شهر پس از منع رفت و آمد در اخیر شب تبدیل شده اند در میان اکثر نمادها نگران کننده از این گروه را به استفاده از زور علیه تظاهرات مسالمت آمیز که از لمس کردن یک واکنش شدید در برابر شهردار, بیل د Blasio و پلیس کمیسر, Dermot F. شیا.

در گذشته چند روز نیویورک تایمز روزنامه نگاران پوشش تظاهرات دیده می شود افسران بارها و بارها شارژ در تظاهرات پس از حکومت نظامی با ظاهر کمی تحریک تنه زدن آنها را بر روی پیاده رو, قابل توجه آنها را با باطوم و با استفاده از دیگر تاکتیک های تهاجمی.

تشدید در استفاده از زور در نیویورک است که بخشی از یک روند ملی. در سراسر کشور, پلیس محلی متوسل به خشونت تاکتیک برای کنترل جنبش اعتراضی که مشتعل شد با مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید به عنوان او برگزار می شد توسط یک افسر سفید پوستی در مینیاپولیس.

استراتژی شده است به طور گسترده در دفاع از دو د Blasio و شیا که گفت: لازم بود برای جلوگیری از تشدید غارت غارتگران که بخش هایی از منهتن بیش از آخر هفته.

“وجود دارد می آید یک نقطه که در آن به اندازه کافی به اندازه کافی است” de Blasio گفت: پنج شنبه.

اما وجود داشته اند چند گزارش از غارت در گذشته سه روز از ناآرامی. به جای پلیس در حال استقرار خود تاکتیک های تهاجمی در برابر معترضان که انجام داده اند کمی فراتر از نقض شهرستان را 8 بعد از ظهر حکومت نظامی به ماه مارس است. حدود 270 نفر دستگیر شدند پنج شنبه شب.

به عنوان تصاویر از افسران پلیس با استفاده از زور به دستگیری ظاهر تظاهرات مسالمت آمیز گردش آنلاین, de Blasio که زد بر روی یک پلت فرم به اصلاحات پلیس آمد و تحت انتقاد شدید از برخی از مقامات منتخب رهبران جامعه و حتی دستیاران سابق خود. او jeered و هو در یک بنای یادبود برای فلوید در روز پنج شنبه.

روز جمعه پس از بیش از یک هفته از تظاهرات شهردار تا به حال نرم تن متعهد به بررسی گزارش از افسران پلیس رفتار نامناسب و امیدوار کننده او را اعلام اقدامات انضباطی علیه برخی از افسران در مدت کوتاهی.

بعد در یک مصاحبه در WNYC شهردار گفت: دور از معترضان بود گاهی اوقات لازم است برای ایمنی عمومی.

“من نمی خواهم برای دیدن معترضان همد این در اگر آنها لازم نیست به او گفت:” اما او افزود: “که گاهی اوقات وجود دارد مشروع مشکل و آن را قابل رویت نیست به معترضان.”

روز پنجشنبه کمیسر پلیس گفت: برخی از افسران پلیس می تواند به حالت تعلیق اگر رفتار خود را بر نقض استانداردهای واحد. اما او همچنین گفت: anti-پلیس شعارهای معترضین و برخی از مقامات منتخب که از آنها حمایت قرار دادن افسران در خطر است و او با اشاره به موارد متعدد که در آن پلیس زخمی شده است با پرواز باقی مانده است.

“ما نیاز به شفا” شیا گفت. “ما نیاز به گفت و گو است. ما نیاز به صلح است.”

برای بسیاری از معترضان اما تاکتیک های تهاجمی پلیس برای اجرای مقررات منع رفت و آمد را تنها بدتر از بحران است.

اکسل هرناندز 30 بود اعتراض در Cadman پلازا در پنج شنبه شب هنگامی که پلیس با عجله به جمعیت. هرناندز بود که در راهپیمایی چندین بار در این هفته گفت: این یکی از صلح آمیز ترین تظاهرات او حضور داشتند تا زمانی که پلیس متهم شده است.

“بود که مسالمت آمیز بدون بطری پرتاب می شود, هیچ چیز,” او گفت:. “چیزی که بعد از من می دانید راش پلیس با باتون و شروع به حرکت مردم و شروع به هدف قرار دادن مردم است.”

کتری رو از روش کنترل که استفاده شده است برای چندین دهه است. در نظریه افسران فراگیر معترضان و آنها را بدون خروج تایر آنها را خارج و سپس اجازه دهید آنها را پراکنده در گروه های کوچک.

اما در نیویورک در روزهای اخیر مانور اغلب به پایان رسید با اتهام و جرم بازداشت. از آنجا که این شهر قرار منع رفت و آمد در محل این هفته پلیس با استفاده از این روش در بروکلین و منهتن و برانکس.

با توجه به حساب از بار روزنامه نگاران دیگر شاهدان و معترضان که دستگیر شدند بسیاری از تظاهرکنندگان به دام افتاده اند در کتری تشکل توسط پلیس و تا به حال هیچ راهی برای پراکنده کردن. در یک نمونه در منهتن, پلیس حاضر به اجازه سازگار معترضان ترک منطقه و مطابق با سفارشات خود را.

“ما درخواست آنها را ‘که در آن باید کنیم؟’ همه دست به دست شد و در هوا گفت:” لوکاس Zwirner یکی از بازداشت شدگان روز شنبه پس از محاصره توسط پلیس در منهتن پس از حکومت نظامی.

بسیاری از تظاهرکنندگان گفت: پلیس آنها را متفرق و به خانه Zwirner گفت: اما افسران نمی خواهد اجازه دهید آنها را از طریق.

افسران پلیس با استفاده از این مانور برای پایان دادن به برخی از پیاده روی اما نه به دیگران. در بروکلین در چهارشنبه پلیس منتظر ماند تا 9 بعد از ظهر — یک ساعت فراتر از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی به محاصره معترضان و شارژ.

روز قبل از آنها مجاز هزار نفر به راهپیمایی مسالمت آمیز در سراسر پل منهتن ساعت پس از حکومت نظامی تا به حال به پایان رسید و همراهی گروهی از هزاران نفر به بروکلین به پراکنده. در برانکس در پنجشنبه افسران شروع اطراف یک گروه از تظاهرکنندگان قبل از 8 p. m. و شروع به ساخت دستگیری 8:02 بعد از ظهر

“ما در حال ادامه برای اعمال اختیارات” شیا گفت: پنجشنبه شب بود. “که در آن ما را ساخته اند, دستگیری ما را ساخته اند آنها را استراتژیک.”

این مقاله در ابتدا در ظاهر در نیویورک تایمز.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>