مینیاپولیس شهردار jeered پس از امتناع از حمایت از لغو اداره پلیس

1 / 2

مینیاپولیس شهردار jeered پس از امتناع از حمایت از لغو police department

رسانه های اجتماعی تصویری گرفتن از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری راه رفتن را از طریق جمعیت از jeering معترضان پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید

توسط استیو گورمن

(رویترز) – شهردار مینیاپولیس زد دستکش بلند از قهر jeering معترضان در روز شنبه پس از گفتن آنها او مخالف بود و به خواسته های خود را برای د-بودجه پلیس شهر زیر جورج فلوید را fatal encounter با اجرای قانون است.

شهردار یعقوب فری سابق حقوق مدنی وکیل که دو سال پیش رسما به تعمیر اداره پلیس را تیره و تار روابط با اقلیت های باران شد با عصبانی شعارهای “رفتن به خانه یعقوب به خانه” و “شرم, شرم” را به عنوان او به من کاین دور از طریق جمعیت سر متمایل است.

تماشاچیان’ تصویری از منظره رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در یک روز زمانی که ده ها هزار نفر از تظاهرکنندگان در شهرهای مختلف کشور برگزار می 12th مستقیم بعد از تظاهرات خواستار پایان دادن به تعصب نژادی و خشونت در امریکا سیستم عدالت کیفری. [L4N2DJ03G]

فری اولین بار محوری به ملی ویژه نزدیک به دو هفته پیش و پس از تلفن همراه فیلم ظهور نشان می دهد فلوید, سیاه, دستبند زدن, لزبین در خیابان و تلاش برای نفس کشیدن به عنوان یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او.

38 ساله شهردار بلافاصله تقبیح مرگبار استفاده از زور در floyd’s مارس 25 دستگیری به عنوان غیر قابل توجیه.

در روز تظاهرات خیابانی خروشان در میان طوفان و آتش سوزی و غارت که رفت و تا حد زیادی بدون کنترل توسط پلیس, فری جلب انتقاد از برخی از, از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای انجام بیش از حد کوچک برای بازگرداندن نظم است. شهردار در نهایت تحمیل یک حکومت نظامی برای کمک به سرکوب اغتشاشات.

تمام چهار مینیاپولیس ماموران پلیس دخیل در Floyd مرگ باید پس از بازداشت شده است از جمله درک چوین سفید افسر دیده سنجاق فلوید گردن به زمین است که به اتهام قتل.

اما تظاهرکنندگان در مینیاپولیس و در جای دیگر باید پس از متمرکز خود را از خواسته های صرفا به دنبال عدالت برای Floyd مرگ به تلاش برای گسترده پلیس اصلاحات.

برخی از فعالان رفته اند تا آنجا که به تماس برای د-بودجه و از بین بردن اداره پلیس در دسترس نباشد. آنها استدلال می کنند برای تغییر شهر دلار به جای آن به بهداشت عمومی برنامه ها و طرح های دیگر با هدف پیشگیری از جرم و جنایت خشونت آمیز.

در روز شنبه با توجه به یک حساب کاربری توسط مینیاپولیس-بر اساس WCCO-تلویزیون ازدحام تظاهرکنندگان راهپیمایی به فری خانه و نام او را به بیرون آمدن به آدرس جمعیت است.

زمانی که شهردار بود و بعد خال در جمعیت های تلویزیونی گفت او خواسته شده بود توسط یکی از رهبران اعتراضات که آیا او را متعهد به د-بودجه پلیس. فری را دقیق پاسخ غرق شد اما جمعیت فوران در یک گروه کر از عصبانی طعنه و بوس به عنوان او راه می رفت و در سمت چپ صحنه است.

WCCO تا پس از آن با فری گفت که ایستگاه های تلویزیونی مورد علاقه او “عظیم اصلاحات ساختاری برای تجدید نظر در ساختار نژادپرستانه سیستم.” اما او افزود: “من نه برای لغو کل اداره پلیس. من صادقانه خواهد بود که در مورد.”

(گزارش شده توسط استیو گورمن در لس آنجلس; گزارش های اضافی توسط اندرو هی در تائوس در نیومکزیکو; ویرایش توسط Philippa فلچر)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de