نیویورک رسمی و سابق پلیس می گوید پلیس حرفه ای شده است “ربوده شده”

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز گفت: او می داند که “آنچه در آن است به در” به عنوان یک افسر پلیس هر چند آن را متوقف نمی شود او را از راهپیمایی با همکار خود نیویورکی در طول یک هفته از ناآرامی و تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

آدامز یک آمریکایی آفریقایی تبار خود را قربانی یک خشونت پلیس در جوانان خود را. او در ادامه به عنوان یک شهر نیویورک پلیس برای بیش از دو دهه و از نزدیک دیدم که چگونه اصلاحات لازم هستند.

“من می دانم آنچه در آن است که مردم با شما تماس عمو تام و شما متنفرم و آن را متوجه شد فقط چند دقیقه پیش من با راهپیمایی در کنار شما,” او گفت: “فردا صبح: روز شنبه” شرکت میزبان دانا جاکوبسن.

بروکلین دیده است یک هفته از خشونت را از سوی هر دو پلیس و یک بی شمار از دستگیری به تظاهرکنندگان از گذشته شهر نیویورک مقررات منع رفت و آمد.

“من از راه رفتن در خیابان با تظاهرات… من شنیدن که درد و خشمو ما فریاد در هر یک از دیگر. و ما حتی با شنیدن یا دیدن هر یک از دیگر, ما آنقدر غرق در درد” آدامز گفت.

برای تسکین درد, با توجه به, Adams نیاز به شروع از بالا و با تشکر و قدردانی از “مشکلات ما در پلیس در کشور ما است.”

“ما باید برای ایجاد یک فرهنگ تحمل صفر” او گفت:. “نجیب حرفه ربوده شده است با افرادی که استفاده از آنها سوء استفاده — از خود ناامنی است.”

او نام آن را “مایه تاسف” است که بسیاری از مقامات در ردیف بالا از NYPD رهبری و پلیس در سراسر کشور “مورد سوء استفاده” ایجاد آنچه که او به نام فرهنگ “خوب پسر داشتن سرگرم کننده است.”

در طول تاریخ مدرن نیروی پلیس یک فرهنگ سکوت شده است فراگیر در نگه داشتن افسران پلیس از بودن و پاسخگو شناخته شده به عنوان “دیوار آبی.” به عبارت دیگر از افسران پلیس که گزارش همکار پلیس برای نقض قوانین صورت می تواند مقابله به مثل.

“در واقع اگر شما از آن شما خواهد بود هدف قرار داده و شما می تواند به نام یک موش” آدامز گفت.

به نام او برای یک “مکانیسم” است که در آن افسران هستند یا قادر و مایل به جلوگیری از سوء استفاده از اتفاق می افتد و یا قادر به آن را گزارش پس از آن بدون به خطر انداختن ایمنی خود را.

“نه تنها شما باید یک تعهد برای توقف یک فرد که یک پلیس از ارتکاب جرم شما باید یک تعهد و مسئولیت خود را متوقف برادر افسر از ارتکاب جرم” آدامز گفت. “از آنجا که پلیس واقعی است. مبارزه با جرم و جنایت واقعی است.”

آدامز همچنین گفت: ادارات پلیس نیاز به تغییر چگونه آنها اختصاص افسران و نه هر افسر پلیس مجهز شده است برای همان چیز است.

“از آنجا که شما می دانید که چگونه به مبارزه با جرم و جنایت معنا نیست که شما می دانید که چگونه برای مقابله با این مسائل حساس مانند دست زدن به تظاهرات,” او گفت:.

اما “گام اول” به سوی اصلاحات آدامز گفت: بیا از “دو طرف است.”

“اولین پلیس آنها باید آماده برای اصلاحات واقعی… آنها نیاز به شناسایی ملی و رهبران محلی و نشستن و شنیدن از آنها را,” او گفت:. “دوم من با تشویق پدر و مادر به مارس با فرزندان خود را وجود دارد. این یک لحظه آموزش برای همه ما است.”

3 مرد به اتهام در Ahmaud Arbery مرگ ظاهر می شود در دادگاه

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در سابق وزیر دفاع جیمز Mattis پس از او را محکوم پاسخ به معترضان

تاکوما شهردار خواستار ماموران پلیس دخیل در مرگ مرد سیاه و سفید به اخراج می شود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>