پاکستان ذکر شده در میان سوم-خطرناکترین کشورها برای coronavirus در مطالعه جدید

در 250 صفحه مطالعه از بالا 100 امن ترین کشورها برای coronavirus پاکستان بود هیچ جا یافت می شود. AFP/وکیل Kohsar/فایل

پاکستان قرار گرفت در میان سوم-خطرناکترین کشورها برای coronavirus در یک مطالعه اخیر انجام شده توسط دانش عمیق در سازمان ملل و ایمنی خود را در برابر این بیماری همه گیر.

پاکستان آمد و در 148th موقعیت از مجموع 200 کشور با ایمنی نمره 370 (بالاترین 752).

250-صفحه مطالعه ذکر شده در سوئیس به عنوان امن ترین کشور در جهان برای coronavirus با سودان جنوبی در 200 موقعیت با نمره 300.

میان پاکستان و کشورهای همسایه, همه اما یکی در بالا 100 با چین در جایگاه هفتم (717) هند در 56 (532) ایران در 73 (505) و افغانستان به سمت پایان در 196 موقعیت (310).

جالب است که ایالات متحده (530) را پشت سر گذاشته بود در رومانی (531) در شماره 58 اما موفق به ضرب و شتم روسیه که در در آمد 61.

با توجه به دانش عمیق گروه پژوهش و تحلیل “با بهره گیری از یک زیر مجموعه از 20 پارامتر از استخر از 130 کمی و کیفی parametres”.

مطالعه نظارت و ارزیابی عوامل مانند قرنطینه بهره وری و نظارت و تشخیص, سلامت, آمادگی دولت و بهره وری.

ایالات و مناطق قرار گرفتند به چهار ردیف مجزا که پاکستان می افتد در یک چهارم است. “Tier 4 متشکل از سرزمین های که در آن اطلاعات مهم در دسترس نبودن و قابلیت اطمینان مانع از به طور کامل تجزیه و تحلیل جامع از انجام” مطالعه گفت.

آنچه که جالب توجه در این پژوهش آن است که کشورهایی که در پاسخ سریع به این بیماری همه گیر کوروناویروس که بالاترین ذکر است اما کسانی که تا به حال انعطاف پذیر ترین اقتصادهای قوی سیستم بهداشت و درمان.

“سوئیس و آلمان رسیدن به #1 و #2 موقعیت جدید در این مورد خاص مطالعه به طور خاص به دلیل اقتصاد مقاومتی و با توجه به دقت راه های که در آن آنها در حال تلاش برای استراحت مستند و اقتصادی انجماد مقرر در واقعیت و علم مبتنی بر شیوه بدون به خطر انداختن بهداشت عمومی و ایمنی” این مطالعه گفت.

10 کشور به شرح زیر است و بقیه از این مطالعه را می توان در اینجا یافت نشد.

1. سوئیس
2. آلمان
3. اسرائیل
4. سنگاپور
5. ژاپن
6. اتریش
7. چین
8. استرالیا
9. نیوزیلند
10. کره جنوبی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de