حامله Sophie Turner و جو جوناس حضور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض

به دنبال عدالت است. سوفی ترنر و همسرش, جو جوناس, اعتراض خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در یک زندگی ماده تظاهرات.

Pregnant Sophie Turner and Joe Jonas Attend Black Lives Matter Protest
Joe Jonas موسیقی گروه برادران جوناس و سوفی ترنر حضور 62 Annual GRAMMY Awards در مرکز استیپلز در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، شاتر

این بازی از Thrones آلوم 24 مشترک دو عکس و یک ویدئو کلیپ از طریق Instagram در شنبه 6 ژوئن از یک اعتراض است که او و جوناس و 30 با حضور در کالیفرنیا است. در یک تصویر معترضین گذاشته رو به پایین در چمن. در یکی دیگر از عکس ترنر عینک خرس-نسخه قابل چاپ پیژامه کف سیاه و سفید sweatshirt و یک ماسک صورت در حالی که برگزاری یک نشانه است که خواندن “سیاه و سفید و سکوت است و خشونت.” ترنر همچنین ارسال تصویری از خودش و جوناس فریاد “نه عدالت بدون صلح” با دیگر تظاهرکنندگان.

“نه عدالت بدون صلح #BlackLivesMatter” ترنر زیر نویس پست.

برادران جوناس عضو ارسال شده خود را, عکس از جمله عکاسی از خود با ترنر و دوست خود خواننده پاریس کارنی. “Black Lives Matter,” او نوشت: در کنار این عکس.

زن و شوهر پیوستن تعدادی از مشاهیر از جمله Ariana Grande, صورتی و مدوناکه گرفته اند در تظاهرات در سراسر جهان در واکنش به مرگ جورج فلوید است. 46-سال-پیرمرد درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس به کشته درک چوین زانو در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است. چوین و سه نفر دیگر از ماموران درگیر شده بودند اخراج و بازداشت شده اند و اتهام.

ما هفتگی تایید کرد در ماه فوریه که ترنر باردار است و در انتظار اولین فرزند او با جوناس. یک منبع گفت:” ما در آن زمان که بازیگر است “به دلیل در وسط تابستان.”

این جفت ارز در لاس وگاس در ماه مه سال 2019 قبل از برگزاری دومین مراسم در پرووانس فرانسه با دوستان و خانواده از ماه زیر است.

“آنها در حال لذت بردن از تازگی ازدواج کرده و قادر به تماس با یکدیگر ‘شوهر’ و ‘همسر'” یک منبع گفت:” ما در زمان. “آنها فقط فوق العاده خوشحال است.”

ترنر و جوناس را به صورت عمومی اظهار نظر در بارداری, ولی مستند خود را در زمان قرنطینه در طول coronavirus بیماری همه گیر. انگلستان بومی گفت: Conan o’brien در ماه آوریل که او شده است با بهره گیری از خود جدا می کند. با این حال او گفت که قرنطینه شده است دشوار است برای شوهر خود.

“من درونگرا,” the Dark Phoenix ستاره توضیح داد. “من homebody. اگر من می تواند به ماندن در خانه در تمام طول روز من این فوق العاده است برای من. من خانه را ترک خواهم یک بار در روز به هر حال برای پیاده روی سگ من و پس از آن که آن را. همه چیز به نظر می رسد به کار کردن به نفع من در اینجا. … آن را مانند زندان برای [جوناس] اما آن را بزرگ برای من است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>