Saweetie: چرا قرنطینه را تحت تاثیر قرار نشده ارتباط من با Quavo


Saweetie Reveals Why Quarantine Hasn’t Affected Her Relationship With Quavo
Quavo و Saweetie. جان عکاسی/شاتر

قرنطینه cuties! Saweetie و Quavo شده اند دوستیابی از سپتامبر 2018 و دو باقی مانده اند جدا از. در حالی که در مستند ساخته شده است که برخی از زوج ها در هر یک از دیگر اعصاب آورده و دیگران به هم نزدیک برای من “از نوع” خواننده و Migos رپر 29 زیادی تغییر کرده است.

“قبل از قرنطینه ما صرف مقدار زیادی از زمان با یکدیگر به طوری که آن را واقعا نمی, که, مختلف,” او توضیح داد به ما هفتگی در حالی که جشن خود را در خانه با Saweetie و PrettyLittleThing همکاری 30 قطعه پر ویرایش مطابق با مجموعه سر bandanas tie-dye, دستکش, شال, تاپ, سفید کننده, نوپرست, شلوار جین و بیشتر که در آن 100 درصد از سود اهدا خواهد شد به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

Saweetie Reveals Why Quarantine Hasn’t Affected Her Relationship With Quavo
Saweetie مدل آیتم از مجموعه او با PrettyLittleThing. حسن نیت ارائه میدهد از PrettyLittleThing

“ما خوشبختانه ما هر دو معتاد به کار, بنابراین او را به خاطر متمرکز سوم Migos آلبوم و من با تمرکز بر روی پروژه بعدی این نوع کسب و کار به عنوان معمول و ما به نوعی فقط به ارمغان آورد کار ما در خانه” در “Icy Girl”, 26, songstress گفت.

و اگر چه آنها در محله های نزدیک خود را در خانه و دفاتر و استودیوهای Saweetie نیست سریع به درخواست دوست پسر او را برای ورودی در آینده موسیقی.

“من به طور معمول می خواهم به نگه داشتن چیزهای در خانه تنها دلیل من دوست دارم همه تعجب آور. این است که من نمی خواهم نصیحت از او چرا که او می کند به مشاوره زمانی که من به آن نیاز دارید اما من چنین خرچنگ زاهد گوشه نشین وقتی که می آید به موسیقی من. من دوست دارم همه چیز را کامل و پس از آن همه نشان می دهد آنچه که من مشغول به کار بر روی” این hitmaker اشاره کرد.

همانطور که برای چه او تا آستین خود علاوه بر مجموعه او با PrettyLittleThing: “من خیلی هیجان زده برای زیبا سگ ماده را به دلیل آن را به بیش از 10 آهنگ. این یک لحظه ای هیجان انگیز برای زندگی حرفه ای من چون قبل از من ترویج شش یا هفت آهنگ ها در هر پروژه اما در حال حاضر آن را بیش از 10” او اشاره کرد.

Saweetie Reveals Why Quarantine Hasn’t Affected Her Relationship With Quavo
حسن نیت ارائه میدهد از PrettyLittleThing

PrettyLittleThing نیز اهدا $10,000 به هر دو ساکرامنتو قرص & ماهی و لباس برای موفقیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de