شانس دوم! تلویزیون را نشان می دهد که ذخیره شد پس از لغو

لغو لزوما به معنای خداحافظی است. در سال های اخیر نشان می دهد که تلویزیون داشت زندگی جدید پس از کنسرو شده توسط شبکه با تاریخ و زمان آخرین دقیقه و سخت مبارزه موجب صرفه جویی در.

مثلا Brooklyn Nine-Nine طرفداران خود را ناامیدی شناخته شده در مارس 2018 زمانی که فاکس لغو طنزهای بازیگران Andy Samberg (جیک پرالتا), Melissa Fumero (امی سانتیاگو), Andre Braugher (ریموند هولت), Terry Crews (تری Jeffords), Stephanie Beatriz (رزا دیاز) و Joe Lo Truglio (چارلز بویل) — پس از پنج فصل است. NBC و سپس پا را انتخاب کنید تا کمدی برای فصل 6 و فراتر از آن.

Fumero و Beatriz در واکنش به ضرب وشتم در مارس سال 2018 است. “ما در حال psyched فراتر از باور،” خانواده مدرن آلوم گفت: ما هفته به طور انحصاری در زمان. “ما حتی نمی تواند آن را باور دارند.”

از یک زندگی به زندگی آلوم توافق با castmate. “من فکر می کنم ما هنوز در حال پردازش آن” Fumero گفت. “تمام چیزی بود که فقط یک roller-coaster و ما فقط هیجان زده می شود اما در اینجا نیز مانند” آیا این واقعا اتفاق می افتد؟'”

Beatriz افزود: “بلافاصله پس از لغو, تماشای توییتر نوع منفجر شود که راه آن نیز چیزی است که من فکر می کنم هر یک از ما فکر ممکن بود.”

برای The Mindy Projectنشان می دهد May 2015 لغو توسط فاکس به پایان رسید تا بودن یک چیز خوب یک بار سری منتقل Hulu. “این بسیار نادر برای ایجاد یک نمایش ویژه با سفر که نشان می دهد من را از طریق رفت از فرمت های مختلف و نمی دانستند اگر شما بودند برای رفتن به عقب و سپس زنده با حتی بیشتر در قسمت” خالق و ستاره Mindy Kaling گفت: مهلت در ماه نوامبر 2017. “این چنین یک roller-coaster. حتی افرادی که نشان می دهد باید به طول انجامید برای سال های بسیاری دریافت شده و قادر به ترک نشان می دهد با Hulu گفت: “شما می توانید به عنوان بسیاری از قسمت ها به عنوان شما می خواهید. شما می توانید با آمد تا به عنوان سال های بسیاری به عنوان شما می خواهید — و قادر به آن را در خود من عبارت بود از جمله یک هدیه نادر. هنگامی که شما در وسط آن شما را درک نمی کنند که این فقط یک برکت و رحمت است.”

این دفتر آلوم همچنین اشاره کرد که سوئیچ در شبکه “همزمان با این فرمت باز است که از Hulu به ما هر دو خلاقانه طول زمان و چه محتوا می تواند در نشان دادن” اشاره کرد که طنزهای تلویزیونی “رو به تیره تر و پیشرو.”

در پایین حرکت به دوباره تلویزیون را نشان می دهد که دریافت شانس دوم پس از لغو شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de