سیک ها مه در لندن به مناسبت 36 سالگرد 1984 امریتسار کشتار

تجمع اعتراضی صورت می گیرد سالانه بدون شکست از ماه ژوئن سال 1984 برای بزرگداشت قربانیان هندی مقامات حمله روپیه Harmandir صاحب — محبوب شناخته شده به عنوان معبد طلایی در امریتسار. اخبار/مرتضی علی شاه

لندن: اعضای جامعه سیک در روز یکشنبه راهپیمایی از هاید پارک در پایتخت بریتانیا به میدان ترافالگار به مناسبت سال 1984 قتل عام هزاران نفر از سیک ها در هند.

ده ها هزار نفر از اعضای جامعه سیک جمع آوری هر سال در لندن در سالگرد ژوئن 1984 امریتسار کشتار صدها اتوبوس آوردن معترضان از سراسر انگلستان به هاید پارک به دنبال یک تجمع بزرگ در میدان ترافالگار.

اما در ماه مارس سال جاری نمادین و شرکت کنندگان گفته شد نه به آمدن به مرکز لندن.

تجمع اعتراضی صورت می گیرد سالانه بدون شکست از ماه ژوئن سال 1984 برای بزرگداشت قربانیان هندی مقامات حمله روپیه Harmandir صاحب — محبوب شناخته شده به عنوان معبد طلایی در امریتسار. ماه مارس به تبدیل شدن به یک تاریخ مهم برای سیک ها در بریتانیا می باشد.

در این سال این بیماری همه گیر کوروناویروس و مرتبط با آن محدودیت ها مانع یک توده جمع آوری است. برگزارکنندگان گفت: آنها تا به حال رو از نزدیک liaised با مقامات و توافق بر روی یک مقدار کوچکتر رویداد برای روز شنبه, ژوئن 7, اجتماعی فاصله و هر کس ایمنی داشته باشید.

از ژوئن 1, شش نفر شده است قادر به پاسخگویی در فضاهای عمومی به عنوان طولانی به عنوان کسانی که از خانواده ماند دو متر از هم جدا.

سیک ها مونتاژ شده در گروه پنج هر دو متر از هم جدا, حمل بنر و پرچم خواستار عدالت و مجازات برای کسانی که به کشته شدن سیک ها و ایجاد مستقل Khalistan دولت است.

هفته گذشته در مجلس کارگری MP برای Slough Tanmanjeet سینگ Dhesi یک بار دیگر مطرح شده نیاز به مستقل قاضی-led پرس و جو عمومی به انگلستان دخالت در سال 1984 سیک قتل عام.

Dhesi امیدوار است برای یک 90 دقیقه adjournment, بحث در مجلس در اواخر این ماه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>