صاحب کسب و کار کوچک: این غارتگران که شکست به فروشگاه من نیست اعتراض فلوید مرگ

پدر من تاسیس داروخانه خانواده سال من متولد سال 1955 است. در اصل ما واقع در نزدیکی کاخ سفید تا زمانی که ما نقل مکان کرد به بالا شمال غربی واشنگتن دی سی در نزدیکی مرز مریلند و سرمایه است. ما نیز گسترش یافته به مواد غذایی است.

ما انجام کسب و کار در این محله برای 55 سال. مشتریان ما یک گروه بین المللی و ما لذت دانستن و دیدن همه ما آشنا مشتریان برای سال های بسیاری از. ما در اینجا حتی زمانی که واشنگتن رنج می برد از سال 1968 شورش پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور اما آن را تا زمان تظاهرات و شورش است که ما خانواده کسب و کار مورد حمله قرار گرفت و غارت.

شب سهشنبه, مارس 31, یک کابوس بود.

این سومین شب از اعتراضات در این شهر وقتی کسی انداخت یک صندلی از پاسیو مجموعه در خارج از طریق فروشگاه ما پنجره. پسر من و من آن را در بر داشت و ما سعی کردیم به هیئت مدیره تا پنجره به عنوان بهترین ما می تواند اما خدمه حرفه ای بودند و از کوره در رفته و تقاضا. ما تا به حال برای کمک به نام اما آنقدر بود که ما نیاز به امن پنجره خودمان. پلیس گسترش بسیار نازک رانندگی بالا و پایین ما در خیابان و وسایل نقلیه اضطراری.

نابود جلو پنجره Rodman را در واشنگتن دی سی در ماه مه سال 2020 است.

آن شب من در سمت چپ فقط به تمیز کنید و در آن زمان فروشگاه نقض شد دوباره. از امنیت ما فیلم آنها به نظر می رسید به نوجوانان که نمی دانم آنچه که آنها انجام می دهند — سرقت محصولات مانند ساعت و گوشت عجله حتی داروهای تیروئید.

من ماندم در گارد بقیه شب. بیشتر غارت اتفاق افتاده است اگر ما اجازه دهید آن را. در طول شب ساعت ماشین کشیده به جلو از فروشگاه ما eyeballing آن و امید به در آمده است. اما حفاظت از ما بود و ما چراغ قوه. ما تابیده چراغ ما در آنها اجازه آنها را می دانیم که ما در داخل بود.

ادامه مطلب: بیشتر جورج Floyds: تعامل بیش از جرایم جزئی بیش از حد اغلب مارپیچی خارج از کنترل

ما قادر به باز کردن در صبح روز دوشنبه و ما باز ماند در حالی که اطاعت از واشنگتن دی سی مقررات منع رفت و آمد. اما خانواده من خواب در فروشگاه برای چند شب پس از حمله.

من خوشحال هستم که گارد ملی در واشنگتن است. پس از آنها وارد شب شده اند نسبتا آرام و بی سر و صدا و خوشبختانه وجود ندارد هر گونه مشکل بیشتر است.

دل ما برای کسانی که تا به حال نمایشگاه لرزش و یا کسانی که درمان شده اند ضعیف. این چیزی است که اتفاق افتاده است به جورج فلوید در مینیاپولیس.

Rodman بیرونی سوار در واشنگتن دی سی در ماه ژوئن سال 2020 است.

اما افرادی که در را شکست و غارت فروشگاه من تا به حال به طور کامل از دستور مختلف نسبت به کسانی که معترض بودند در مورد خشونت.

غارت وحشتناک است برای کسب و کارهای کوچک. علاوه بر هزینه های اقتصادی از دست رفته محصول و تخریب اموال شما احساس می کنید پس از نقض. و در محله من هر کس سوار کردن کسب و کار خود را. همانطور که شما رانندگی کردن در خیابان مرا به یاد آنچه در شهر بود که پس از ترور دکتر کینگ. از آن آسان است برای من به یاد داشته باشید که زمان. این شهر در زمان دهه به بهبود می یابند. این شرم آور است.

خوشبختانه ما یک خدمه. آنها وفادار و زحمتکش. و ما باید یک ارتباط با بسیاری از مشتریان ما. آنها قدر این کشور و سخت کار می کنند. من با افتخار به آنها خدمت می کنند و با وجود آسیب ممنون من می تواند همچنان به انجام این کار.

Roy Rodman صاحب Rodman را یک داروخانه و بین المللی بازار.

همانطور که به Kelsey بلوم.

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به [email protected]

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: صاحب کسب و کار کوچک: فروشگاه من تخریب شد, غارت در سی شورش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>