ستاره دستگیر و در حالی که اعتراض: عکس

مبارزه با قدرت! افراد مشهور مانند جین فوندا, Ted Danson و امی شومر ثابت کرده اند که آنها می ترسند به پایه سمت-توسط-جانبی با معترضان به حمایت علل آنها در مورد پرشور. این ستاره ها در زمان همه چیز یک گام بیشتر با اداره پلیس در خط مقدم به نام اصلاح مسائل مربوط به آنان از قبیل دیوان عالی کشور نامزد تغییر آب و هوا یا بهتر بودجه مدارس دولتی.

فوندا ساخته شده یک تعهد نسبت به اقدام برای تغییر آب و هوا با برنامه ریزی به اعتراض در مراحل ایالات متحده آمریکا کنگره را در واشنگتن دی سی هر جمعه از طریق ژانویه سال 2020 است. “آن را به نام” آتش مته جمعه.’ و ما در حال رفتن به شرکت در نافرمانی مدنی و ما در حال رفتن به بازداشت هر جمعه,” او توضیح داد که به واشنگتن پست در ماه اکتبر 2019.

فداکاری به این علت او را به سبب دست در پذیرش بافتا سالانه Stanley Kubrick Britannia جایزه برای برتری در فیلم در 25 اکتبر. در ویدئویی از پیش ضبط شده نشان داده شده در جوایز نشان می دهد در لس آنجلس فوندا توضیح داد او نبود.

“من متاسفم که من وجود ندارد اما همانطور که شما ممکن است شنیده ام شده گرفتن دستگیر شد,” او گفت:. “من تصمیم گرفتم که من نیاز به انجام بیشتر, بنابراین من نقل مکان کرد به سی چهار ماه و من در تلاش برای بالا بردن احساس فوریت وجود دارد نیاز به. به هر حال همین دلیل است که من نه با شما امشب, اما آن را برای یک علت خوب است.”

این ویدئو به پایان رسید و با فیلم هایی از فوندا گرفتن بازداشت با همکار شدند. “با تشکر از شما بافتا,” فوندا فریاد زد که پلیس او را به رهبری دور است.”بافتا با تشکر از شما برای Stanley Kubrick جایزه برای برتری در فیلم است. من متاسفم من وجود دارد, من بسیار افتخار.”

او غیر متعارف سخنرانی دریافت تشویق قاطع و تشویق ایستاده در جوایز نشان می دهد. فوندا همچنین استخدام برخی از چهره های معروف برای پیوستن به او از جمله او فضل و فرانکی costar سام Waterson, Ted Danson, کاترین کنر و Rosanna Arquette.

فوندا نیست, اولین ستاره, به, دست به دستبند با یک معروف pal برای یک علت. شومر و Emily Ratajkowski پیوست نیروهای اعتراض به دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh خارج از مجلس سنا ساختمان اداری در واشنگتن دی سی در سال 2018 است. آنها در میان بیش از 300 نفر را بازداشت کردند.

پایین ببینید برخی از افراد که دستگیر شده اند به صورت یک علت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>