ستاره غذاهای مورد علاقه: ببینید چه Jennifer Aniston بیشتر نمی توانید بدون زندگی می کنند

همه حداقل یک غذای آنها فقط نمی تواند بدون زندگی می کنند و مشاهیر این قاعده مستثنی هستند! پس از چند ستاره شده اند آوازی در مورد مواد غذایی است که آنها نمی توانند ایستادگی آن را هیچ جای تعجب است که بسیاری از آنها به همان اندازه مشتاق (اگر نه بیشتر) به بحث در مورد وعده های غذایی و تنقلات و شیرینی آنها را دوست دارم.

نگاهی به جنیفر آنیستون ، در حالی که صبح نشان می دهد ستاره حفظ شکل و باریک او را یکی اجازه دهید به یک ترد nacho به هدر. در واقع زمانی که دوستان آلوم خواسته شد خود را در ماه مارس 2014 به نام او غذا می خورند حتی اگر آن افتاده بود روی زمین انجام شد و در بالا انتخاب کنید.

علاوه بر این به دلیل آنیستون است معروف خوب طبخ او نیز اجازه دهید آن را لغزش است که او به طور معمول باعث می شود او خود nachos در استفاده از نان ذرت مکزیکی قطعات و برخی از روغن نارگیل.

این رمز و راز قتل ستاره دو برابر را در عشق او از تراشه های در طول ژانویه 2016 مصاحبه با Bon Appétit. وقتی پرسیده شد که به نام یک غذا او را “ناتوان” در اطراف آنیستون جواب داد: “تراشه های نان ذرت مکزیکی. خانه واقعا خوب کرکی-ترد نان ذرت مکزیکی چیپس.”

او افزود: “من عاشق غذاهای مکزیکی, به طور کلی.”

یکی دیگر از افراد مشهور که نمی توانید به اندازه کافی غذاهای مکزیکی است, کیم کارداشیان. این Keeping Up With the Kardashians ستاره نشان داد از طریق بداهتا توییتر پرسش و پاسخ جلسه در ماه فوریه سال 2020 است که مواد غذایی است که “خیلی خوب.”

مانند Aniston, کارداشیان به میان وعده در guacamole و چیپس که او به راحتی می توانید غذا خوردن در رژیم غذایی مبتنی بر گیاه او به دنبال هر زمان که او در خانه است.

یکی دیگر از گیاهی و غذا با مکزیک و تاب که KKW زیبایی موسس را دوست دارد به خوردن غذاهای وگان tacos که او تلقی او را “مورد علاقه” در ژانویه سال 2020 Instagram داستان.

در واقع کارداشیان او را دوست دارد نسخه گیاهی tacos به طوری که او آن را با جهان از طریق خواهر, Kourtney Kardashian‘s شده سایت در فوریه سال 2020 است. دستور ایجاد شد توسط کیم آشپز مارینا کانینگهام شامل یک تن از ادویه جات ترشی جات است که نشان می دهد این meatless tacos احتمالا طعم درست مانند معامله واقعی است.

به جای گوشت کانینگهام که باعث می شود این tacos برای کیم هفته ای یک بار اشاره کرد که او با استفاده از پروتئین است که در واقع فراتر از گوشت گیاهی زمین “گوشت گاو.” وگان پروتئین است و سپس با پرتاب هزاران ومزه مواد از جمله زیره سبز پودر فلفل قرمز و سس گوجه فرنگی آلی.

گذشته از فراتر از گوشت پر از چیپس های بسته بندی شده با وگان, پنیر چدار, پنیر لبنی خامه ترش و گوجه فرنگی و کاهو و قطعه قطعه آووکادو. با توجه به کانینگهام tacos نیز می تواند لود شده با پیاز سفید سالسا, گشنیز و لیمو تازه فشار هر چند او گفت کارداشیان ترجیح وعده های غذایی خود را بدون آن دو پر کردن.

پایین ببینید بیشتر ستاره غذاهای مورد علاقه!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de