ستاره ها که در سمت چپ ‘Law & Order: SVU’: که در آن آنها در حال حاضر ؟

نمیخوام نمیخوام! Law & Order: Special Victims Unit در جریان بوده است قوی از سال 1999, اما نه همه آن شخصیت های اصلی را در آنجا ماند و در طول دراز مدت است.

در واقع, تنها راه باقی مانده اصلی بازیگران عضو از فصل 1 از این سری است که Mariska Hargitay که آغاز شده به عنوان کارآگاه الیویا بنسون است و پس از تبدیل شدن به کاپیتان ویژه قربانیان واحد. او جایگزین دونالد Cragen (Dann Florek) در سال 2014 به عنوان SVU رهبر — تبدیل شدن گروهبان سپس ستوان قبل از ساخت راه خود را به کاپیتان.

بازیگران گرد توسط Ice-T (Odafin “Fin” Tutuola) که پیوست نشان می دهد در سال 2000 Kelli Giddish (آماندا رولینز), Peter Scanavino (سانی Carisi) و Jamie Gray Hyder (Katriona تأمين).

تاریخچه آن-ساخت, اجرا, اما, است که در بخشی با تشکر از همه بازیگران آمد که قبل از زمان فهرستی از کارآگاه.

یکی از به یاد ماندنی ترین ستاره به راه رفتن به دور از ضربه درام بود بنسون اصلی شریک کارآگاه الیوت Stabler (Christopher Meloni) که بعد از 12 فصل در سمت چپ نشان می دهد در سال 2011. اما پس از او خروج Meloni و Hargitay را خارج از صفحه نمایش دوستی قوی باقی مانده است.

در ماه مارس سال 2020 مهلت گزارش داد که Meloni را شخصیت محبوب خواهد بود گرفتن خود spinoff سری از نشان می دهد خالق کیر گرگ. این نمایش را در اطراف NYPD جرایم سازمان متحد که Stabler منجر خواهد شد.

“تولدت مبارک @Chris_Meloni #آن’sBeenAWhile #WelcomeHome,” Hargitay نوشت طریق توییتر روز پس از خبر شکست را به دوست دیرین او استقبال گرم پشت و جشن تولد خود را در 2 آوریل.

این بازیگر نمایش جدید خواهد شد و پس از Meloni شخصیت باعث می شود بازگشت خود را به SVU در طول فصل 22 برتر با توجه به showrunner وارن Leight.

“این بسیار روشن است که الیوت خواهد بود در SVU فصل بازکن” Leight نشان داد در طول یک ماه آوریل سال 2020 قسمت از “Law & Order: SVU” پادکست. “من فکر می کنم که چقدر من می دانم.”

پیش از بازگشت خود را اعلام Scanavino گفت: ما هفته به طور انحصاری که او می خواهم برای دیدن Meloni پشت در NBC درام برای طرفداران ” خاطر.

“شما می دانید این امر می تواند واقعا بزرگ اگر او” این بازیگر گفت: ما در ماه سپتامبر 2019. “من فکر می کنم که نوع یک خط داستانی است که طرفداران زیادی ندارد و بسته شدن است.”

Meloni یکی از بسیاری از ستاره ها که راه می رفت از طریق داستانی نیویورک شهرستان حوزه بیش از دو دهه گذشته — بسیاری از آنها reprised نقش خود را برای یک قسمت اینجا و آنجا زیر اولیه خود را خروج.

حرکت در زیر به برخی از مورد علاقه خود را Law & Order: SVU فارغ التحصیلان — از جمله کارآگاهان بازرسان پزشکی و عدس — شده اند تا از آنجا خود را به خروج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>