این Infinite مواد غذایی ارسال ها زندگی شما را بسیار ساده تر

ترک آن را به Infinite به سرنخ ما در چندین انجمن غذایی است که کاملا عالی! مطمئن, نرم افزار محبوب را به سرگرم کننده رقص و Kardashian متمرکز بر لب synching کلیپ اما آیا خواب بر روی پلت فرم چشمگیر مواد غذایی مرتبط با محتوا است که با آن به زندگی خود را کمی آسان تر است.

برای مثال اگر شما تا به حال تلاش برای برش کیک تولد به برابر با اندازه قابل ارائه برش Infinite کاربران آمد تا با یک راه حل ساده با استفاده از یک خانواده مشترک مورد: نخ دندان. این ترفند بسیار ساده است. به جای گرفتن یک چاقو برای برش یک تکه از کیک را در یک زمان را به یک تکه نخ یا جریمه رشته و استفاده از آن به تقسیم دسر در نیم. شما می توانید با استفاده از نخ دندان دوباره به برش کیک به چهارم هشتم و…. نتیجه یک تصویر کامل قطعه است که شما ممکن است فقط می خواهید به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از قبل از شما آن را بخورم.

کایلی Jenner می تواند ساخته شده با استفاده از این باهوش هک در مارس سال 2020 هنگامی که او را به برش روغن زیتون یک کیک او می خواهم را به عنوان هدیه به افتخار روز مادر. به جای مصرف منظم و به اندازه تکه از درمان Keeping Up With the Kardashians ستاره برش بسیار کوچک مثلثی برش برای خودش ترک مرطوب وسط شیرینی تا حد زیادی دست نخورده.

Jenner روش شد منبع برخی از نشاط اذیت کردن در زمان او حتی اشاره کرد که برخی از پیروان رسانه های اجتماعی به طور جدی ناراحت کیک-برش راه.

کایلی لوازم آرایشی موسس پس از آن تصمیم گرفت به کمی سرگرم کننده با naysayers. “مردم بسیار ناراحت شدند من برش کیک من چگونه من این است که برای کسانی که مردم” او اعلام کرد از طریق او Instagram داستان. همراه با تصویر نشان داد که Jenner قطع کرده و یک دایره بخشی از این کیک حدود نیم اینچ به حق اولیه برش به وضوح نشان می دهد که او نمی تواند با زحمت هر کیک برش هنجارهای.

با توجه به این که پخت و پز هک hashtag on Infinite بیش از 2.4 میلیارد انداز وجود دارد بسیاری از کلاهبرداری های شناور در اطراف. علاوه بر این بعضی از آنها حتی چپ انجام غذایی جوانب مثبت شگفت زده.

در مارس سال 2020 بالا آشپز میزبان Padma Lakshmi شگفت زده بود که او گرفتار باد از یک میان وعده هک ساخت دور آنلاین. این ترفند که سرچشمه در Infinite شامل یک راه آسان برای بستن یک کیسه از تراشه بدون استفاده از روابط کلیپ و یا هر اسباب بازی. به جای این ابزار به جای یک سری از ساده و در عین حال سخت چین که موفق به نگه داشتن کیسه را محکم بسته و همه خود به خود.

“چگونه من فقط پیدا کردن در مورد این در حال حاضر؟” لاکشمی خواسته که او ارسال شده یک ویدئو کلیپ از این ترفند در توییتر. اصلی آموزش که ارسال شده توسط Infinite کاربر بدرخشد.در.عزیزم در مارس سال 2020 در حال حاضر بیش از 2.4 میلیون بازدید.

پایین تر نمی تواند-از دست Infinite هک غذا!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de